Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Banka Creditas přináší novinku, All-in-one banking propojí více účtů najednou

Novinka na českém trhu! Díky aplikaci Richee dostanou klienti Banky Creditas možnost spravovat své účty i v jiných tuzemských bankách, a to díky takzvanému „all-in-one bankingu“. Ten plně vyhovuje normám směrnice PSD2. Nabídne přehled o financích, ale umožní i zadávat platby.

Do září bude k dispozici jen testovacímu okruhu uživatelů, od října pak bude vyladěná aplikace úplně pro všechny klienty…

Většina Čechů má účet ve více bankách, Richee s tím počítá

Češi disponují více účty v jednotlivých bankách, hlavně mladší ročníky mohou mít i více než tři různá konta. Richee spojuje všechny účty pod jednou aplikací, nabídne bezpečnost, jednoduchost a dobrý přehled. Nyní lze v aplikaci propojit účty Creditas, Equa Bank, Air Bank a Fio, v blízké budoucnosti se zapojí i Česká spořitelna nebo Moneta. Rozšíření se samozřejmě plánuje i dále, hned po zpřístupnění bezpečného API rozhraní dalšími bankami.

Bezpečnost je na prvním místě, přístup k účtům skrze API rozhraní banky a autorizovaný přihlášení se odlišuje od takzvaného scrappingu, tj. strojového čtení dat z klientského účtu, které si vyžádá cizí aplikace. Richee ukáže zůstatek na jednotlivých účtech a generuje i statistiku o příjmech a výdajích, což usnadní správu (nejen) rodinných financí. Funguje i jako takzvaný virtuální účet, do nějž si klient podle potřeby vloží osobní data.

Rozšířená verze spatří světlo světa na podzim, z Richeeho bude možné autorizovat nebo zadávat platby, a to z jakéhokoliv připojeného účtu. Nabídne se i možnost vytvořit a spravovat osobní nebo rodinný rozpočet, stejně tak bude k dispozici i přidání přílohy k transakcím – což je typicky faktura nebo účtenka.Čtěte také

marketing Jak vyplnit daňové přiznání za rok 2018

marketing RSTS rozbíhá soutěž o zlaté cihličky za více než půl milionu korun

marketing Taylor Wessing rozebírá téma konce pojistné smlouvy bez nejmenších problémů

marketing Raiffeisenbank slaví čtvrtstoletí a rozdává mobilní telefony…

marketing Členové APEK připravili varování kvůli podvodné SMS

marketing Nepodali jste daňové přiznání včas? Nebo máte na svém kontě nedoplacenou daň? Podívejte se na možné sankce

marketing ČSOB Penzijní společnost spravuje více než padesát miliard korun, se spořením se hlásí i mladší ročníky

marketing ČSOB připravila pro své klienty nový komunikační kanál skrze aplikaci WhatsApp