Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Česká spořitelna snižuje úrokové sazby hypoték, stala se také číslem jedna na trhu

Podle posledních statistik objem hypoték ČS meziročně vzrostl o celých jednašedesát procent, od června 2017 je připravena pětiletá a osmiletá fixace úrokové sazby na 1,99 procenta a desetiletá na 2,09 procenta. Povinností klientů je pojištění schopnosti splácet, stejně jako to, že se hypotéka musí splácet z účtu vedeného právě u ČS.

První čtvrtletí letošního roku bylo opravdu úspěšné

Během prvního kvartálu za rok 2017 poskytla Česká spořitelna hypotéky v celkovém objemu 17,5 miliardy korun, což činí meziroční nárůst 61 %. Tržní podíl banky se zvýšil o sedm procent (nyní činí 33 %), což dělá z ČS jedničku na trhu. Zájem o hypoteční úvěry se Česká spořitelna rozhodla ještě dále podpořit, od dvanáctého června totiž nabízí pětiletou a osmiletou fixaci úrokové sazby od 1,99 procenta a desetiletou od 2,09 %.

„Na růstu našeho tržního podílu se vedle příznivých úrokových sazeb podepsal i fakt, že u hypoték máme díky dlouholetým zkušenostem s jejich poskytováním nastavený rychlý schvalovací proces. Jsme tak schopni zvládnout velké množství obchodů v krátkém čase. Nově si u nás mohou lidé sjednat hypotéku s výhodnou úrokovou sazbou. Ta začíná už na 1,99 % pro pětiletou a osmiletou fixaci, kterou klienti poptávají nejvíce,“ dodává k celé věci manažer hypoték České spořitelny Karel Chábek.

Proč jsou tyto fixace tolik atraktivní? To je jasné již na první pohled, není to jen jistota velmi nízké sazby, která se dá označit až za historickou, ale také možnost zajistit si neměnnost splátek na poměrně dlouhé období. Daná akce platí pro hypoteční úvěry do 80 procent LTV.Čtěte také

marketing Wüstenrot přináší zajímavější podmínky pro hypoteční úvěry na chaty a chalupy

marketing Wüstenrot připravil zajímavější nabídku hypotéky na výstavbu

marketing Češi nevidí budoucnost růžově, nadpoloviční většina počítá s více než tříprocentním úrokem u hypoték

marketing Wüstenrot tlačí dolů hypoteční úrokové sazby

marketing Wüstenrot skoncoval s částí poplatků u hypoték, nově přichází se sedmiletou fixací úrokových sazeb u refinancování

marketing Půjčka ProBydlení, sloužící k pořízení družstevního bydlení, je nyní standardem v nabídce produktů

marketing V českých domácnostech vadí nejvíce hluk od sousedů

marketing Wüstenrot hypoteční banka se nechystá zvedat úroky u hypoték