Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Cesta k spokojenějšímu životu? Správu financí přenechte odborníkům

Vyřizování hypotečních úvěrů, životních pojištění, splátek a další nezbytnosti týkající se financí, provází náš každodenní život. Stále častěji se ale setkáváme s případy, kdy s našimi penězi není nakládáno korektně, stáváme se otroky bank a jejich pravidel, a rovněž se můžeme lehce stát oběťmi různých podvodníků. Jak zajistit, abychom se ve světě financí neztratili? Rozumným řešením může být přenechání správy peněz finančním poradcům.

Ve finanční džungli se lze rychle ztratit. Mnohdy nemáme jednoduše čas a ani chuť probírat se přemírou nabídek bank a pojišťoven. Kolikrát složitému úřednímu jazyku nerozumíme a necháme se snadno ovlivnit a zmást. Finanční poradci ale nabízí široké spektrum služeb, které nám mohou usnadnit život. Společnost Partners se již delší dobu zabývá spokojeností svých klientů. Její databáze se plní pozitivními referencemi, s jejichž zveřejněním souhlasili sami klienti.

Pana J. M. naplno zaměstnává povolání zubního lékaře. Ve chvíli, kdy si urgentně potřeboval vyřídit úrazové pojištění, neměl energii na průzkum trhu. Proto vyhledal služby finanční poradkyně. Ta mu v rekordním čase nalezla pojištění šité na míru a navíc pomohla optimalizovat již uzavřená pojištění.

Na finanční poradce se lze obrátit i v případě, že řešíte rodinné účetnictví. Tak, jako to udělali pan M. V. a paní I. R. „Řešili jsme problémy se stavební spořitelnou, která nám nechtěla umožnit refinancování meziúvěru. Finanční poradkyni se ale povedlo ušetřit nám téměř 800 tisíc korun. Díky Partners mají nyní naše finance řád a směr. Víme, jak nejlépe zhodnotit peníze pro naše děti. Máme jistotu, že ať už nám osud připraví cokoliv, neocitneme se v dluhové pasti.“ S rodinným účetnictvím potřebovala poradit i paní P. Š. Finanční poradce ji pomohl zrevidovat všechny výdaje a platby, které odcházely z jejich rodinného účtu. „Díky naší poradkyni máme pořádek nejenom v internetovém bankovnictví, ale i v papírech shromažďovaných v šuplících,“ říká spokojená klientka.

Panu P. M. zase pomohl finanční poradce s přefinancováním k jiné bance poté, co klientovi současná banka po dlouholeté věrnosti nenabídla výhodné úroky. Poradce vypracoval finanční analýzy, které panu P. M. ušetřily spoustu peněz. „Díky tomu se teď mohu více věnovat svým zálibám a podnikání,“ říká P. M.

Spolupráce s finančními poradci tak může být cestou, jak mít své peníze pod kontrolou. U nich jsou zkrátka v dobrých rukou. Máte jistotu, že poradci pracují především pro vás a vaše zájmy, nikoliv pro zájmy finančních institucí.Čtěte také

marketing Nájem versus hypotéka v roce 2022? V Praze je výhodnější bydlet v nájmu, v Ostravě splácet hypotéku

marketing Zájem o hypotéky je stále, i když jsou dražší. Lidé je více pojišťují

marketing Do kolika let si lze vzít hypotéku? Do čtyřiceti je ještě šance dosáhnout na maximální dobu splatnosti

marketing 4 věci, kterým byste se měli vyhnout, když chcete získat hypotéku

marketing Pravidla pro získání hypotéky pro OSVČ a podnikatele

marketing Nepodceňujte přípravu na refinancování hypotéky

marketing Air Bank v hypotékách šlápla do pedálů. Nově pokryjí už většinu účelů, včetně výstavby rodinného domu, rekonstrukce nebo koupě bytu od developera

marketing Karel Kotoun, Accenture ČR: Průměrná sazba hypoték může vyšplhat až k 6 %. O pořízení bytů a dalších nemovitostí bude ale stále zájem jak od Čechů, tak zahraničních investorů