Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Cofidis nabízí zvýhodněné úvěry pro partnery i novomanžele

Společnost Cofidis přichází od začátku května na český trh se sníženými úrokovými sazbami ve výši 6,9 % a 5,9 %. Tyto sazby společnost zavedla pro svou Partnerskou a Novomanželskou půjčku s cílem nabídnout párům ještě výhodnější podmínky a podpořit nový trend sdílení půjček.

Cofidis tímto krokem dále zatraktivňuje svou úvěrovou nabídku. Po březnovém uvedení Partnerské a Novomanželské půjčky, díky nimž si mohou partneři či manželé vzít půjčku s výhodnějším úrokem, přistupuje Cofidis ke snížení úrokových sazeb. „Uvedením Partnerské půjčky jsme na českém trhu otevřeli novou kategorii půjček. Díky snížení sazeb je sdílení půjček ještě výhodnější a stává se zajímavým pro další partnery i manžele,“ říká Cyril Křůpala, obchodní a marketingový ředitel společnosti Cofidis.

S Partnerskou půjčkou si lze půjčit například 120 tisíc korun se zvýhodněnou sazbou RPSN ve výši 6,9 %. Partnerská půjčka navíc nabízí párům možnost dosáhnout na vyšší částku oproti standardnímu spotřebitelskému úvěru u Cofidisu.

Nejvýhodnější podmínky získají novomanželé, od jejichž sňatku uplynuly nejvýše dva roky. Ti si mohou v Cofidisu vzít Novomanželskou půjčku na částku 200 tisíc korun se sníženou sazbou RPSN 5,9 %.

Oba typy půjček jsou ideální pro sdílené projekty, rekonstrukci domácnosti či pořízení auta. Vedle zvýhodněných sazeb patří mezi další benefity Partnerské i Novomanželské půjčky větší jistota při splácení, jelikož se na něm podílejí vždy dva partneři.Čtěte také

marketing V nové kampani Cofidis představuje půjčku a konsolidaci s garancí RPSN

marketing Wüstenrot zafixuje úrokovou sazbu i na třicetileté období!

marketing Dva důležité dotazy kolem půjček a pojištění

marketing Creditas úročí vklady na spořícím účtu 1%

marketing Wüstenrot připravil ještě zajímavější nabídku bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek

marketing Fio banka tlačí dolů úroky u hypotečních úvěrů

marketing Provident naplnil podmínky pro zisk licence České národní banky

marketing Nebankovních půjček se nemusíte bát. Ne všechny jsou předražené a podezřelé