Rubriky


Náš tip

Nabídka práce v bance
Vybírej z volných míst v oboru bankovnictví a finance na DobraPrace.cz
Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Europ Assistance se stala partnerem GE Money Bank v rámci věrnostního programu gold bene+

Klienti, jejichž karty jsou zařazeny do tohoto věrnostního programu, jsou bankou odměňováni za platby kartou. Výhody programu mohou využívat majitelé kreditních karet MoneyCard Gold a klienti, vlastnící debetní kartu vydanou k běžnému účtu Genius Gold.

Při nákupu produktů u partnerů zaplatí klienti hodnotu služby či zboží a banka jim v dalším vyúčtování vrátí na účet částku, která odpovídá odměně u daného partnera. Europ Assistance se s potěšením připojila k partnerům programu gold bene+ a nabízí klientům možnost sjednání pojištění asistenčních služeb AutoCare a HappyHome.

Produkt AutoCare klientům nabízí komplexní pojištění asistenčních služeb pro motorová vozidla s nadstandardní výší limitu plnění až 75 000 Kč / událost. Služby jsou zajišťovány nejen na území ČR ale i v zahraničí – díky vysokému limitu plnění, bez jakéhokoliv doplatku klienta. V případě poruchy, nehody či jiné nepříjemné situace na silnici je Europ Assistance připravena klientům pomoci 24hodin/denně, 365 dní v roce.

Produkt HappyHome je produktem pojištění asistenčních služeb pro domácnost. Tento produkt zajišťuje bezpečí, komfort každé domácnosti a nabízí široké spektrum služeb, které klientům pomáhají řešit nejen urgentní situace, jako např. zabouchnutí dveří, ale i běžné sousedské spory či
opravu domácích spotřebičů.Čtěte také

marketing Bojíte se, že vám odejde pračka či myčka? Které z domácích spotřebičů se dle statistik prodejců vyplatí pojistit?

marketing Co dělat, když vám přírodní živly poškodí majetek?

marketing Zhodnocení penzijního připojištění od ČSOB Penzijní společnosti dosáhlo 0,7 procent

marketing Tři otázky a odpovědi k tématu poškození a krádeže mobilního telefonu Odpovídá: Viktor Houška z BNP Paribas Cardif Pojišťovny

marketing Pojištění internetových rizik k účtu ve Smartbankingu na rok zdarma od skupiny ČSOB

marketing Pojištění pro domácí mazlíčky PetExpert je možné nově sjednat i na portálu ePojisteni.cz

marketing Podzimní kampaň s Domex+ od ČPP

marketing Až 70 % lidí by bez příjmu nevydrželo ani 3 měsíce. Nejvíce ohroženi jsou mladí