Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

Wüstenrot snižuje sazby také pro Hypotéku pro vlastní bydlení, Hypotéku Refin či Hypotéku dopředu, ale i pro americkou Hypotéku na cokoliv a Hypotéku na pronájem.

Lze ušetřit i na poplatcích

Klienti u Wüstenrotu navíc až do konce června ušetří také na poplatcích spojených s hypotékou. „Situace na trhu s bydlením není zejména pro mladé žadatele zrovna příznivá. Vzhledem k tomu, že Česká národní banka zatím letos nepřistoupila ke zvyšování sazeb, máme možnost nabídnout úvěry na bydlení s výhodnějšími podmínkami,“ říká Marian Holub, produktový manažer finanční skupiny Wüstenrot, a dodává: „Ačkoliv ceny bydlení zejména ve velkých městech rostou, zlevňujeme letos hypotéky již potřetí. Věříme, že tak umožníme klientům získat jejich vysněný byt či dům.“

Hypotéku pro vlastní bydlení a Hypotéku dopředu tak mohou nyní všichni klienti pořídit u Wüstenrotu již od 2,78 % ročně. Stejná sazba platí pro fixace na tři, pět a sedm let, takže si každý žadatel může vybrat zcela podle svých představ. Refinancování stávajících úvěrů na bydlení si lze u Wüstenrotu zajistit dokonce již od 2,68 % ročně. Řádově stokoruny na měsíční splátce ušetří také zájemci o americkou Hypotéku na cokoliv a Hypotéku na pronájem.
Kromě hypoték pro fyzické osoby snižuje Wüstenrot také úrokové sazby u úvěrů HypoRevit a TopRevit, které jsou určené pro bytová družstva a společenství vlastníků, a to také jednu desetinu procentního bodu.

Nižší sazby a navíc bez poplatku

Hypotéky od Wüstenrotu se nyní opravdu vyplatí. Kromě nižších sazeb ušetří klienti také na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru, protože Wüstenrot odpustí do 30. června částku 2 400 Kč u Hypotéky pro vlastní bydlení, Hypotéky dopředu a Hypotéky na cokoliv. Navíc Hypotéku Refin lze do konce června pořídit bez poplatku za interní ocenění nemovitosti. Klienti tak ušetří minimálně 1750 Kč.Čtěte také

marketing Ve svém nebo pronájem? Hypotéka je v průměru více než tisíc korun úspory

marketing Na co se zaměřit při porovnávání úrokových sazeb hypoték?

marketing Fincentrum Hypoindex říjen 2019: Úroky klesají, popularita hypoték naopak narůstá

marketing Ministerstvo potvrdilo propad zájmu o hypotéky. Banky se snaží klienty nalákat hlavně na nízký úrok

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.

marketing Úrokové sazby hypotečních úvěrů jdou letos dolů, během podzimu ale nelze další zlevnění očekávat

marketing Fio banka přináší levnější hypoteční úvěry

marketing Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů