Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

Wüstenrot snižuje sazby také pro Hypotéku pro vlastní bydlení, Hypotéku Refin či Hypotéku dopředu, ale i pro americkou Hypotéku na cokoliv a Hypotéku na pronájem.

Lze ušetřit i na poplatcích

Klienti u Wüstenrotu navíc až do konce června ušetří také na poplatcích spojených s hypotékou. „Situace na trhu s bydlením není zejména pro mladé žadatele zrovna příznivá. Vzhledem k tomu, že Česká národní banka zatím letos nepřistoupila ke zvyšování sazeb, máme možnost nabídnout úvěry na bydlení s výhodnějšími podmínkami,“ říká Marian Holub, produktový manažer finanční skupiny Wüstenrot, a dodává: „Ačkoliv ceny bydlení zejména ve velkých městech rostou, zlevňujeme letos hypotéky již potřetí. Věříme, že tak umožníme klientům získat jejich vysněný byt či dům.“

Hypotéku pro vlastní bydlení a Hypotéku dopředu tak mohou nyní všichni klienti pořídit u Wüstenrotu již od 2,78 % ročně. Stejná sazba platí pro fixace na tři, pět a sedm let, takže si každý žadatel může vybrat zcela podle svých představ. Refinancování stávajících úvěrů na bydlení si lze u Wüstenrotu zajistit dokonce již od 2,68 % ročně. Řádově stokoruny na měsíční splátce ušetří také zájemci o americkou Hypotéku na cokoliv a Hypotéku na pronájem.
Kromě hypoték pro fyzické osoby snižuje Wüstenrot také úrokové sazby u úvěrů HypoRevit a TopRevit, které jsou určené pro bytová družstva a společenství vlastníků, a to také jednu desetinu procentního bodu.

Nižší sazby a navíc bez poplatku

Hypotéky od Wüstenrotu se nyní opravdu vyplatí. Kromě nižších sazeb ušetří klienti také na poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru, protože Wüstenrot odpustí do 30. června částku 2 400 Kč u Hypotéky pro vlastní bydlení, Hypotéky dopředu a Hypotéky na cokoliv. Navíc Hypotéku Refin lze do konce června pořídit bez poplatku za interní ocenění nemovitosti. Klienti tak ušetří minimálně 1750 Kč.Čtěte také

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.

marketing Úrokové sazby hypotečních úvěrů jdou letos dolů, během podzimu ale nelze další zlevnění očekávat

marketing Fio banka přináší levnější hypoteční úvěry

marketing Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou

marketing Co může mít vliv na úspěšnost sjednávání hypotečního úvěru?

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…

marketing Wüstenrot: zimní období sráží poplatky směrem k nule