Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

ING Bank výrazně zvětšuje nabídku spojenou s podílovými fondy

Hned jedenáct nových podílových fondů, přesně to ohlásila ING Bank. Devět fondů, které jsou naprostou novinkou a dva další, které nahradí aktuálně nabízené druhy fondů z tzv. „rozšířené nabídky“ pro ostřílenější investory. Banka tak bere v potaz změny v investičních preferencích klientely a aktivně hledá nové možnosti na trhu.

Objem spravovaných aktiv díky podobnému kroku narostl za minulý rok o více než třicet procent. Díky podobně pozitivní statistice získala ING Bank pověst jednoho z nejrychleji rostoucích členů Asociace pro kapitálový trh České republiky.

Devět fondů je pro klienty ING Bank naprostou novinkou

ING Bank hodlá skrze zvětšení nabídky podílových fondů zohlednit měnící se zájmy investorů a pokračovat tak v posilování pozice tradičního poskytovatele inovativních investičních možností, nabízených nejen online, ale i na kamenných pobočkách. V rámci jedenácti nově zařazených fondů se vyjímá například fond NN (L) Intl. Czech Equity, skrze nějž se mohou klienti podílet na proměnách akciového trhu v ČR, potažmo zemích střední a východní Evropy.

Tento tuzemský fond, jenž spravují manažeři ze společnosti NN Investment Partners je jeden z těch, které již v nabídce ING Bank dříve byly. Devět fondů je zde ale žhavou novinkou, je možné je vést jak v korunách, tak i amerických dolarech nebo eurech. Nabízí se fondy nejen akciové a dluhopisové (např. Franklin U. S. Government Fund), ale také smíšené (Franklin Diversified Dynamic nebo BlackRock Global Allocation).

ING Bank nabízí své ING podílové fondy naprosto bez vstupních poplatků, případně s jednoprocentním poplatkem, pokud půjde o fond z takzvané „rozšířené nabídky“ pro zkušenější investory. Časově limitovaná nabídka však přináší osvobození od jednoprocentního vstupního poplatku pro každý z jedenácti nově zařazených fondů. To vše bez ohledu na to, zda jde o klienta nového nebo stávajícího, případně o jak velkou investici půjde.Čtěte také

marketing V září začíná další semestr Školy investování

marketing Podání přehledů o příjmech: pozor na změnu pojišťovny a prosincové platby

marketing Znáte výdaje, kterými si může OSVČ snížit daňovou povinnost?

marketing Rentiero zakládá první tuzemskou nemovitostní burzu

marketing Studentbroker – aneb investování pro studenty formou hry