Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

MONETA Money Bank přináší pojízdný bankomat, jenž je světovou raritou

Lidé, kteří zamíří na letní festivaly nebo jiné společenské události, budou mít u sebe vždy dostatek financí. Pokud totiž hotovost dojde, mohou zavítat k novému pojízdnému bankomatu MONETA Money Bank. Služba je určena klientům jakékoliv banky a samozřejmě je k dispozici nonstop.

MONETA má na svém kontě už milion klientů a celkově disponuje více než dvěma stovkami kamenných poboček a 654 bankomaty. Patří jí tak v ČR čtvrtá příčka.

Bankomat je připraven pro všechny, kteří budou chtít vybrat hotovost

Zmíněný bankomat je součást upravené pancéřované dodávky, které připomíná na první pohled Citroën Type H, jehož se v limitované edici dodá na trh jen sedmdesát kusů. Vůz pro potřeby MONETA Money Bank byl upraven jako vůbec první na světě tak, aby umožnil integraci bankomatu. Vandalové nebo zloději si na něj nepřijdou, ochranu představuje sofistikovaná elektronika nebo neprůstřelné sklo.

Bankomat bude k dispozici na dvou desítkách akcí, kromě hudebních festivalů a veletrhů třeba i na výstavách, a to po celé ČR. Za výběr z bankomatu je možné dokonce získat i milý dárek v podobě letního klobouku nebo stylových slunečních brýlí. O pojízdný bankomat je značný zájem, během dvoudenního festivalu pod hradem Točník proběhlo několik stovek výběrů, lidé také oceňují elegantní design – na dodávce samozřejmě nechybí ani silueta oblíbeného perského kocoura.Čtěte také

marketing Daňové přiznání musejí podávat i nekteří zaměstnanci

marketing Co se změní v odvodech a daních v roce 2019

marketing Vlastní by či sázka na družstvo? Jaké jsou klady a zápory obou možností?

marketing Díky chytrému platebnímu terminálu budou mít neziskové organizace jednodušší správu veřejných sbírek

marketing Důchodci a daňové přiznání: podrobný přehled všech náležitostí a povinností

marketing Nezajištěné předměty ve střešním boxu můžou dopadnout špatně

marketing ČSOB Penzijko, dynamické fondy mohou slavit úspěch i za rok 2017

marketing Senioři vydají třetinu penze na bydlení, pomocnou ruku nabízí státní příspěvek