Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Nová éra v bankovnictví: Era jednoduchosti

Žijeme v době, kdy je slovo „novinka“ synonymem pro komplikaci. Nemusí tomu ale tak být vždycky. Od 1. dubna proto Poštovní spořitelna uvádí novou produktovou řadu Era.


„Jednoduchost a dostupnost jsou na žebříčku spotřebitelské poptávky na prvních místech, ať už jde o zboží denní spotřeby nebo bankovní služby,“ popisuje Jan Lamser z Poštovní spořitelny. Proto se PS snaží maximálně zjednodušit svoji produktovou nabídku s cílem poskytnout srozumitelné, dostupné a funkční služby pro současného člověka. „Tyto hodnoty představuje nová značka, která zastřeší naše nové služby. Nejen proto, že  symbolizuje novou éru, dostala jméno Era,“ vysvětlil Jan Lamser.

Era staví na bohatých zkušenostech, jak poskytovat a nabízet bankovní servis. V budoucnu by se měla stát pojmem pro elegantní jednoduchost ve finančních a souvisejících službách. „Naším cílem je být nablízku všem klientům, kteří ocení, čím se naše nabídka liší od zbytku trhu.. Ať na internetu, po telefonu,  v síti našich finančních center, prostřednictvím finančních poradců ČMSS anebo na pobočkách České pošty. Všude a vždy jsou snadnost, přehlednost a dostupnost hodnoty, na kterých stavíme,“ podotkl Jan Lamser.

Z  nové hlavní produktové linie Poštovní spořitelna již nabízí Era osobní účet. Do konce roku rozšíří nabídku i o služby například z oblasti spotřebitelských úvěrů a spořicích produktů.

– red –Čtěte také

marketing Klienti ČSOB od nynějška smí prohlížet ve Smartbankingu i účet v jiné české bance

marketing Fio banka se chystá na poplatky – někdy je přímo ruší, jindy zlevňuje

marketing Raiffeisenbank nabízí účet s úrokem 3%

marketing Revolut obdržel evropskou bankovní licenci, má ambice stát se výhradní aplikací v ohledu spravování osobních financí

marketing Slavia pojišťovna uzavřela klíčové partnerství

marketing Richee přináší od prosince nejzajímavější sazbu mezi běžnými účty

marketing Wüstenrot vylepšuje úrokovou sazbu na spořicím účtu s garancí až do konce příštího roku

marketing Běžný účet od CREDITAS úročí 1,5 % a základní služby nabízí zdarma