Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

PetExpert: vůbec poprvé v ČR je možné přes internet pojistit psy a kočky

Stoprocentní digitalizace pojištění, veterináři i majitelé mazlíčků ušetří čas a odpustí si složitou administrativu. Na českém trhu historicky poprvé, navíc za zajímavých podmínek. Transparentně, rychle, jednoduše, s minimální zátěží pro všechny strany.

Vyřízení pojistných událostí se může odehrát kompletně přes internet, platba za zákroky se odesílá na účet veterináře do čtyřiadvaceti hodin. Partnerem celého projektu PetExpert je ČSOB Pojišťovna.

Naprostá novinka na trhu aneb online zvířecí pojištění

Všeobecné zvířecí pojištění PetExpert má připravenu digitální platformu, na níž jsou napojeni všichni smluvní veterináři. Díky snadno srozumitelné aplikaci se vytvoří pojistná událost včetně dokumentace a po následné autorizaci přijde ke slovu proplacení nákladů, a to nejčastěji do čtyřiadvaceti hodin od hlášení. Veterinář tak může použít nejvhodnější možnou formu léčby, aniž by byl omezen aktuální ekonomickou situací majitelů zvířete.

Pojistné startuje na 120 korunách za měsíc u varianty Úraz, nejnižší cenovka u varianty s pojištěním léčebných výloh u nemocí je 360 Kč měsíčně. O ceně pojistky rozhoduje věk zvířete nebo velikost daného plemene. Limit pojistného plnění za rok činí 120 tisíc korun. Pojistku je možné uhradit za každý jednotlivý měsíc nebo v rámci celoroční splátky. Spoluúčast je desetiprocentní, nejméně však pět set korun. Pojistné je možné dohodnout pro všechna zvířata starší dvou měsíců, posledním možným termínem pro pojištění je deset let věku koček a malých psích plemen, pro velká psí plemena platí limit šest roků. Mimo samotné pojištění veterinárního ošetření je tu i pojištění smrti či ztráty zvířete nebo náhrady spojené s náklady za jeho nalezení.

Pojištění je možné uzavřít kompletně online nebo na terminálech PetExpert při návštěvě vybrané veterinární ordinace. Jde v každém případě o otázku několika minut. Statistika hovoří jasně, v ČR jsou dva miliony domácností se psem a další milion a čtvrt s kočkami. Celkově je to dva a půl milionu psů a necelé dva miliony koček, což znamená takřka největší podíl v celoevropském měřítku. Průkopníkem v pojištění zvířat je Velká Británie, zde je pojištěna asi čtvrtina zvířat a během roku 2016 tamní pojišťovny proplatily pojistné plnění ve výši více než sedmi set milionů liber.Čtěte také

marketing Zpětné prodloužení záruky není pro český start-up žádným problémem

marketing Co dělat, když dojde ke střetu se zvěří? Bude stačit povinné ručení?

marketing Jaro přináší vyšší riziko ze strany živlů, což si žádá dobře pojištěnou domácnost

marketing Pojišťovna České spořitelny nabízí dvojnásobné plnění při onemocněních, kde je viníkem klíště

marketing NN Životní pojišťovna zaznamenala velký úspěch v podobě ocenění Czech Superbrands 2018

marketing Fotografii tachometru pošle jednoduše přes aplikaci skoro polovina klientů Allianz

marketing Rizikové pojištění FLEXI RISK oslovilo už více než tisíc lidí, zejména pak řidiče z povolání

marketing Férové autopojištění Allianz operující s ujetými kilometry je oblíbené, využilo jej přes 120 tisíc řidičů