Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

PetExpert: vůbec poprvé v ČR je možné přes internet pojistit psy a kočky

Stoprocentní digitalizace pojištění, veterináři i majitelé mazlíčků ušetří čas a odpustí si složitou administrativu. Na českém trhu historicky poprvé, navíc za zajímavých podmínek. Transparentně, rychle, jednoduše, s minimální zátěží pro všechny strany.

Vyřízení pojistných událostí se může odehrát kompletně přes internet, platba za zákroky se odesílá na účet veterináře do čtyřiadvaceti hodin. Partnerem celého projektu PetExpert je ČSOB Pojišťovna.

Naprostá novinka na trhu aneb online zvířecí pojištění

Všeobecné zvířecí pojištění PetExpert má připravenu digitální platformu, na níž jsou napojeni všichni smluvní veterináři. Díky snadno srozumitelné aplikaci se vytvoří pojistná událost včetně dokumentace a po následné autorizaci přijde ke slovu proplacení nákladů, a to nejčastěji do čtyřiadvaceti hodin od hlášení. Veterinář tak může použít nejvhodnější možnou formu léčby, aniž by byl omezen aktuální ekonomickou situací majitelů zvířete.

Pojistné startuje na 120 korunách za měsíc u varianty Úraz, nejnižší cenovka u varianty s pojištěním léčebných výloh u nemocí je 360 Kč měsíčně. O ceně pojistky rozhoduje věk zvířete nebo velikost daného plemene. Limit pojistného plnění za rok činí 120 tisíc korun. Pojistku je možné uhradit za každý jednotlivý měsíc nebo v rámci celoroční splátky. Spoluúčast je desetiprocentní, nejméně však pět set korun. Pojistné je možné dohodnout pro všechna zvířata starší dvou měsíců, posledním možným termínem pro pojištění je deset let věku koček a malých psích plemen, pro velká psí plemena platí limit šest roků. Mimo samotné pojištění veterinárního ošetření je tu i pojištění smrti či ztráty zvířete nebo náhrady spojené s náklady za jeho nalezení.

Pojištění je možné uzavřít kompletně online nebo na terminálech PetExpert při návštěvě vybrané veterinární ordinace. Jde v každém případě o otázku několika minut. Statistika hovoří jasně, v ČR jsou dva miliony domácností se psem a další milion a čtvrt s kočkami. Celkově je to dva a půl milionu psů a necelé dva miliony koček, což znamená takřka největší podíl v celoevropském měřítku. Průkopníkem v pojištění zvířat je Velká Británie, zde je pojištěna asi čtvrtina zvířat a během roku 2016 tamní pojišťovny proplatily pojistné plnění ve výši více než sedmi set milionů liber.Čtěte také

marketing Ke slovu se hlásí CUBIQ. Pojištění věcí, na nichž vám záleží, a to kompletně přes internet

marketing Zimní sezona začíná, Slavia pojišťovna připravila balíček Zima

marketing Direct pojišťovna přináší novinku, pojištění hodnoty ojetého vozu

marketing ČPP připravila podzimní kampaň, v níž nabízí nadstandard v ohledu asistenčních služeb

marketing Klienti ERV Evropské nahlašují devět z deseti škod přes internet

marketing Pojišťovna České spořitelny nabízí možnost sjednání životního pojištění i přes internet

marketing Pojištění na cesty do zahraničí využívá devět z deseti Čechů, důležitá je srozumitelnost nabídky

marketing Zájem o cestování roste, každý čtvrtý cestovatel si sjednává celoroční pojištění