Rubriky


Náš tip

Nabídka práce v bance
Vybírej z volných míst v oboru bankovnictví a finance na DobraPrace.cz
Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Pojištění na cesty do zahraničí využívá devět z deseti Čechů, důležitá je srozumitelnost nabídky

Není jistě veřejným tajemstvím, že Češi za poslední dva roky cestují o poznání víc než kdy dříve. Chtějí lepší servis a zaplatí za dovolenou větší částku. Nejinak je tomu i v případě cestovního pojištění, což ostatně dokumentuje i studie NMS pro ERV Evropskou pojišťovnu.

91 % Čechů se na cestu do ciziny pojistí, nadpoloviční většina pak tak učiní online. Pro 63 % lidí je důležitá hlavně srozumitelnost nabízených pojistek. Většina lidí také upřednostní kvalitu před cenou.

Jak by měla být pojistka správně nastavena?

Před tím, než dojde k volbě konkrétní pojistky, je třeba rozvážit náplň dovolené. Pojistná ochrana pro zájezd k moři bude poněkud odlišná oproti adrenalinovým aktivitám nebo poznávacím zájezdům. Pomoci také může odborník přímo v pojišťovně (a to samozřejmě i online formou, cesta na pobočku určitě není nutností). Kromě srozumitelnosti nabídky jsou důležité i věci jako výše limitů plnění (60 %) nebo také předchozí zkušenosti s pojišťovnou (53 %). Klíčovou roli hraje i kvalita asistenčních služeb, která je podstatná hned po dvaapadesát procent dotázaných.Čtěte také

marketing Bojíte se, že vám odejde pračka či myčka? Které z domácích spotřebičů se dle statistik prodejců vyplatí pojistit?

marketing Co dělat, když vám přírodní živly poškodí majetek?

marketing Zhodnocení penzijního připojištění od ČSOB Penzijní společnosti dosáhlo 0,7 procent

marketing Tři otázky a odpovědi k tématu poškození a krádeže mobilního telefonu Odpovídá: Viktor Houška z BNP Paribas Cardif Pojišťovny

marketing Pojištění internetových rizik k účtu ve Smartbankingu na rok zdarma od skupiny ČSOB

marketing Pojištění pro domácí mazlíčky PetExpert je možné nově sjednat i na portálu ePojisteni.cz

marketing Podzimní kampaň s Domex+ od ČPP

marketing Až 70 % lidí by bez příjmu nevydrželo ani 3 měsíce. Nejvíce ohroženi jsou mladí