Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Při založení U konta od UniCredit Bank je možné získat bonus, tisícikoruna na nákup v Albertu

UniCredit Bank jako vůbec první subjekt svého druhu v ČR spojí síly s některým z obchodních řetězců. Noví klienti mohou po založení běžného účtu U Konto a aktivaci služby U-šetřete dostat zpátky na účet až tisíc korun, partnerem akce je Albert.

Akční nabídka trvá od 4. dubna do 25. května letošního roku, novým klientům UniCredit Bank je tisícikorunový bonus přístupný až do konce června.

Rodinný nákup zcela zdarma, dosáhnout na něj je snadné

Každá koruna nákupu v super nebo hypermarketu Albert znamená pro klienty UniCredit Bank jednu korunu nazpět. Novým klientům UniCredit Bank se tak nabízí možnost získat nazpátek až tisíc korun českých. Nabídka je platná pro každého z klientů, který si sjedná jakýkoliv běžný účet z následujícího výčtu – U konto, U konto pro mladé, U konto TANDEM nebo U konto PREMIUM. Tisícikoruna se nemusí zaplatit při jediném nákupu, částka se sčítá po celý průběh kampaně. V ČR touto formou spolupracuje banka a obchodní řetězec vůbec poprvé.

Postup je snadný, po založení konta musí proběhnout aktivace platební karty, ve službě U-šetřete pak stačí zvolit nabídku Albert 1000 Kč. Kampaň bude podpořena nejen na televizních obrazovkách, ale také prostřednictvím webových stránek nebo sociálních sítí.Čtěte také

marketing Léto nemusí být drahé

marketing Nový produkt společnosti E.ON Komplet plyn přináší výhodnější ceníky, ale také pravidelnou revizi plynového kotle

marketing Zákazníci E.ON mohou ušetřit až 19 % z ceny elektřiny i plynu

marketing Jak na Vánoce poradí Albert

marketing Aktuální ceny na trzích říkají „topte uhlím či zemním plynem“ vyplatí se to ale z dlouhodobého hlediska?

marketing SAZKAmobil uvádí zvýhodněnou Letní SIM kartu za 75 Kč

marketing S Půjčkou ProBydlení od Wüstenrot lze získat slevu na nový kotel

marketing Více než 40 000 českých domácností chce změnit dodavatele energií v hromadné aukci