Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Půjčka ProBydlení od nynějška se sazbou na 2,89 %

Stavební spořitelna Wüstenrot opět zvýhodňuje Půjčku ProBydlení – což je překlenovací úvěr zajištěný zástavním právem k bytu či domu. Peníze na vlastní nemovitost lze nyní získat s úrokovou mírou 2,89 % ročně.

Měsíční splátka bude stále stejná, a to nezávisle na délce splátkového kalendáře. Ten lze rozložit až do dvaadvaceti let! Klienti si tak zafixují splátky a budou uchráněni před možným rapidním nárůstem úroků v budoucnu.

Od ledna je sleva o procento vyšší

Jak informují manažeři finanční skupiny Wüstenrot, sleva u Půjčky ProBydlení se zdvojnásobila, z jednoho procenta se stala procenta dvě. Přitom v roce 2018 se úrokové sazby bank obecně spíše navyšovaly letos tomu zřejmě nebude jinak. Půjčka od Wüstenrot nabídne úrokovou sazbu na hranici 2,89 % ročně.

Sazby hypoték jsou už nad tříprocentní hranicí, Půjčka ProBydlení je stále pod ní – a může být prakticky celou generaci. Ať už půjde o překlenovací úvěr (ten startuje na 2,89 % za rok) nebo řádný úvěr ze stavebního spoření (2,99 % ročně). Splatnost této půjčky lze nastavit podle vlastních preferencí a možností, které dává rodinná kasa – minimálně 6 a maximálně 22 let. Po celou dobu splatnosti je pak garantována totožná měsíční splátka.

Konkrétní čísla určitě napoví mnohem víc

Dva miliony korun na dvacet let rovná se měsíční splátka zhruba 11 500 Kč. Vše je bez poplatků navíc, uzavření smlouvy o stavebním spoření je bezplatné, totéž platí o vedení úvěrového konta i samotném poskytnutí úvěru. Sankcionována není ani takzvaná mimořádná splátka, jednou za rok je možné vložit až čtvrtinu z celkové hodnoty vypůjčených peněz. Úvěr tak může činit až 80 % ze zástavní hodnoty nemovitosti (Loan-to-value). Úroky je možné odpočítat ze základu daně z příjmu a nabízí se i státní podpora až do výše dvou tisíc korun za rok.Čtěte také

marketing Na co se zaměřit při porovnávání úrokových sazeb hypoték?

marketing Fincentrum Hypoindex říjen 2019: Úroky klesají, popularita hypoték naopak narůstá

marketing Ministerstvo potvrdilo propad zájmu o hypotéky. Banky se snaží klienty nalákat hlavně na nízký úrok

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.

marketing Úrokové sazby hypotečních úvěrů jdou letos dolů, během podzimu ale nelze další zlevnění očekávat

marketing Fio banka přináší levnější hypoteční úvěry

marketing Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou