Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Půjčka ProBydlení od nynějška se sazbou na 2,89 %

Stavební spořitelna Wüstenrot opět zvýhodňuje Půjčku ProBydlení – což je překlenovací úvěr zajištěný zástavním právem k bytu či domu. Peníze na vlastní nemovitost lze nyní získat s úrokovou mírou 2,89 % ročně.

Měsíční splátka bude stále stejná, a to nezávisle na délce splátkového kalendáře. Ten lze rozložit až do dvaadvaceti let! Klienti si tak zafixují splátky a budou uchráněni před možným rapidním nárůstem úroků v budoucnu.

Od ledna je sleva o procento vyšší

Jak informují manažeři finanční skupiny Wüstenrot, sleva u Půjčky ProBydlení se zdvojnásobila, z jednoho procenta se stala procenta dvě. Přitom v roce 2018 se úrokové sazby bank obecně spíše navyšovaly letos tomu zřejmě nebude jinak. Půjčka od Wüstenrot nabídne úrokovou sazbu na hranici 2,89 % ročně.

Sazby hypoték jsou už nad tříprocentní hranicí, Půjčka ProBydlení je stále pod ní – a může být prakticky celou generaci. Ať už půjde o překlenovací úvěr (ten startuje na 2,89 % za rok) nebo řádný úvěr ze stavebního spoření (2,99 % ročně). Splatnost této půjčky lze nastavit podle vlastních preferencí a možností, které dává rodinná kasa – minimálně 6 a maximálně 22 let. Po celou dobu splatnosti je pak garantována totožná měsíční splátka.

Konkrétní čísla určitě napoví mnohem víc

Dva miliony korun na dvacet let rovná se měsíční splátka zhruba 11 500 Kč. Vše je bez poplatků navíc, uzavření smlouvy o stavebním spoření je bezplatné, totéž platí o vedení úvěrového konta i samotném poskytnutí úvěru. Sankcionována není ani takzvaná mimořádná splátka, jednou za rok je možné vložit až čtvrtinu z celkové hodnoty vypůjčených peněz. Úvěr tak může činit až 80 % ze zástavní hodnoty nemovitosti (Loan-to-value). Úroky je možné odpočítat ze základu daně z příjmu a nabízí se i státní podpora až do výše dvou tisíc korun za rok.Čtěte také

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…

marketing Wüstenrot: zimní období sráží poplatky směrem k nule

marketing Regulace hypoték: Klienti si nejvíce stěžují na limity měsíčních splátek

marketing U hypoték se mění daňové výhody

marketing Od října se chystají přísnější pravidla pro žadatele o hypoteční úvěry – čeho všeho se změny dotknou?

marketing Nemovitosti jsou drahé, zpřísnění hypoték zlevnění nepřinese. Názor lidí tlumočí průzkum Wüstenrot

marketing Tipy, jak sjednat zajímavější hypotéku i v době, kdy úroky na trhu rostou

marketing Wüstenrot nabízí nákup nemovitosti bez nervů se schválenou Hypotékou dopředu