Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Raiffeisenbank přichystala vylepšení pro svou „Rolls-Royce“ kartu

Už šest let nabízí Raiffeisenbank skrze své privátní bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen (FWR) svou kreditní kartu Mastercard World Elite. Aktuální poptávka ze strany klientů pak banku přiměla, aby tuto kreditní kartu nahradila debetní.

Ta pak na první pohled upoutá hlavně svým designovým provedením s logem MasterCard, vyvedeném ve stříbrné barvě, jehož využití se pojí právě s kartami nejzvučnějšího jména.

Nižší zájem o kreditku jde s touto změnou ruku v ruce

Kreditní kartu využívali klienti stále méně, proto přišla ke slovu debetní varianta. Nově budou mít zájemci k dispozici další možnosti v oblasti pojištění, ale i vstupy do letištních salonků. To vše díky asistenční službě Concierge, se kterou se snadno zařídí i pronájem auta s řidičem nebo bleskové poslání daru, k dispozici je také tlumočení po telefonu. K dispozici jsou pak i aktuální zprávy z domova i ze světa, asistenční služby pro nenadálé případy, ale i poradenství na cesty. Služba je navíc dostupná nonstop.

Karta MasterCard World Elite Friedrich Wilhelm Raiffeisen se liší hlavně rozsahem pojistných limitů. U cestovního pojištění je navýšeno krytí léčebných výloh na třicet milionů korun, a to včetně úrazu způsobeného při rekreačním sportování. Co dalšího je k dispozici? Pojištění odpovědnosti na škodu až ve dvoumilionové výši, právní pomoc nebo úrazové pojištění pro všechny členy rodiny, každý bude mít k dispozici svůj osobní pojistný limit. K dispozici je i volný vstup do Raiffeisen lounge salónku na pražském letišti Václava Havla, stejně jako služby v rámci programu LoungeKey. Zde je k dispozici například sleva v takřka devíti stovkách VIP salonků ve více než čtyřech stovkách světových metropolí. Nabízí se i zajímavé slevy a výhody u prodejců v programu VIP Premium RB Club.Čtěte také

marketing Fio banka startuje s bezkontaktní technologií na bankomatech

marketing Klienti skupiny ČSOB mohou v Chorvatsku hodně ušetřit, stačí jen platit kartou

marketing Raiffeisenbank dá svým kreditním kartám novou podobu

marketing Banka Creditas připravila platební kartu z ryzího zlata

marketing Visa rozdává odměny zákazníkům Albertu, stačí platit Visa kartou v průběhu letošních zimních olympijských her

marketing FIO banka přináší klientům své nové kreditky

marketing Pobočky ČSOB Pojišťovny nyní umožňují placení kartou

marketing Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny budou mít od prosince 2017 nové kreditky