Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Richee přináší od prosince nejzajímavější sazbu mezi běžnými účty

Běžný účet Richee od začátku prosince zvýhodňuje úroky. Pokud budou mít klienti zůstatek do 300 tisíc korun včetně, úroková sazba bude činit 1,5 %.
Půjde-li o větší finanční obnos, zhodnocení bude půlprocentní. Účet je možné sjednat přes multibankovní aplikaci Richee, jíž v říjnu uvedla na trh Banka CREDITAS. Doposavad platilo zvýhodnění jen pro úložku do padesáti tisíc korun.

Aplikaci je možné využívat i bez Richee účtu

Vedení účtu je bezplatné, platební karta určená pro výhodnější platby v zahraničí také. Aplikaci je možné využívat v plné míře i bez Richee účtu a ovládat s ní účty Air Bank, Fio banky nebo České spořitelny a dalších. Richee je možné využívat na mobilních telefonech s operačními systémy Android a iOS. Ukáže celkový zůstatek na propojených účtech, nabídne zadání plateb nebo prohlédnutí statistiky příjmů a výdajů. Funguje i jako tzv. virtuální účet, kam si klient může dopsat cokoliv, například data z banky, která ještě není v aplikaci Richee se svými běžnými účty podporována.

Aplikace nezanedbává ani otázku bezpečnosti

Přístup je možný přes API rozhraní té či oné banky a autorizací. PIN nebo otisk prstu (touch ID), případně sken obličeje (face ID). Transakce se pak podepisují podle požadavků jednotlivých bank, nejčastěji jde o kód z SMS nebo heslo. Richee je možné využívat i bez účtu v CREDITAS, velkým bonusem je proto její celková otevřenost a možnost správy více účtů pod hlavičkou jedné mobilní aplikace.Čtěte také

marketing CREDITAS od dubna nabízí půlroční termínovaný vklad se sazbou 3,6 % p. a.

marketing Klienti ČSOB od nynějška smí prohlížet ve Smartbankingu i účet v jiné české bance

marketing Fio banka se chystá na poplatky – někdy je přímo ruší, jindy zlevňuje

marketing Raiffeisenbank nabízí účet s úrokem 3%

marketing Revolut obdržel evropskou bankovní licenci, má ambice stát se výhradní aplikací v ohledu spravování osobních financí

marketing Slavia pojišťovna uzavřela klíčové partnerství

marketing Wüstenrot vylepšuje úrokovou sazbu na spořicím účtu s garancí až do konce příštího roku

marketing Běžný účet od CREDITAS úročí 1,5 % a základní služby nabízí zdarma