Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Češi nemají na nenadálé výdaje a příliš nerozumí světu financí

České domácnosti se nezadlužují zbytečně a ze svého měsíčního příjmu uhradí všechny důležité položky. Jak však naznačují průzkumy skupiny ČSOB, mnoho lidí dělá ve vztahu ke svým financím zásadní chyby. Například, až polovina domácností v ČR by nezvládla uhradit nenadálý výdaj vyšší než deset tisíc korun.

Studenti a daňové slevy během prázdnin

Uplatnit daňové zvýhodnění na děti? Dnes naprosto běžná věc, a to i u rodičů studentů starších osmnácti let. Při výpočtu čisté mzdy jde o poměrně slibnou částku, přesahující tisícikorunu měsíčně. Pokud je daňová úleva vyšší než vypočtená daň, poplatník získá takzvaný daňový bonus. A jak je to během letních měsíců? Díky čemu bude výplata za […]

Sezonní práce – maximální výdělek, co nejnižší daně?

Jakmile se venku oteplí, nabídka sezonních prací se podstatně rozšíří. Hodně jich využívají nejen studenti, ale i dlouhodobě nezaměstnaní nebo také ti, kteří potřebují nějaký přivýdělek. Ne každý se ale vyzná v zákonech a podmínkách pro takové práce, cílem každého je samozřejmě i zaplatit co nejmenší částku na dani.

Daňové zvýhodnění a daňový bonus se dočkají určitých změn

Daňové zvýhodnění na děti, to je jistě v dnešní době velká podpora od státu pro každou rodinu. Pokud je daňové zvýhodnění tak rozsáhlé, že pokryje celou vypočtenou daň z příjmu, má zaměstnanec nárok na daňový bonus. Legislativní úprava, která přichází nově ke slovu, přináší dvě zásadní věci.

Češi mají rádi půjčky online, zejména díky rychlosti převodu financí

Požádat o úvěr prostřednictvím internetu je pro Čechy hodně zajímavé, alespoň to tvrdí březnový průzkum MONETA Money Bank. Výhodou je totiž nejen diskrétnost, ale také klid na rozmýšlení všech podmínek v pohodlí domova, bez stresu spojeného s návštěvou kamenné pobočky.

Služba E.ON Bonus přináší výhodnější dovolenou doma i v zahraničí

Společnost E.ON má pro své věrné zákazníky připraven bohatý program plný různých benefitů (E.ON Bonus). Ten například zahrnuje nabídky služeb od partnerů či zákazníků firmy a přináší je dalším klientům za výrazně zajímavějších podmínek.

Paylab připravil mobilní aplikaci na srovnání platů

Mezinárodní platový portál Paylab, jenž má u nás zástupce v podobě platy.cz, přináší mobilní aplikaci na srovnání platů Paylab Salary Checker. Mobilní aplikace je ke stažení zcela zdarma v Google Play Store.

Šperky jako investice

(-pr-) Svět finančnictví a investic se neustále rozrůstá a mění. I přesto zůstávají určité stálice, které jen tak nevymizí. Vedle klasických investičních diamantů, zlatých prutů a cihel lze považovat za skvělou investici, jejíž cena postupem času dále poroste a nebude klesat, i kvalitně zpracované šperky, nejlépe doplněné jakostními diamanty či drahokamy.

1 z 19123...10...Poslední »