Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Sberbank CZ přináší atraktivnější pojistku na splácení hypotečního úvěru

Pro své klienty připravila Sberbank CZ v kooperaci s BNP Paribas Cardif Pojišťovnou atraktivní novinku, která se týká pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr. Možné krytí u pojistných rizik je mnohem vyšší, vstupní podmínky jsou zjednodušeny a výluka z pojištění je snížena, vše tedy hraje do karet klienta.

Rizikové pojištění FLEXI RISK je nejaktuálnější novinka z dílny Pojišťovny České spořitelny

Od prvního listopadu letošního roku je klientům Pojišťovny České spořitelny plně k dispozici nové rizikové pojištění FLEXI RISK. To nabídne životní pojištění i těm, kteří nehodlají současně vložené prostředky investovat.

NN rozšířilo kampaň „Život se má žít“, informuje veřejnost o důležitosti vlastního spoření

Společnost NN začala prvního října s podzimní částí své marketingové kampaně „Život se má žít“. Kampaň na televizních obrazovkách bude probíhat ještě po celý listopad, online kampaň se snaží přesvědčit občany o tom, jak je důležité si vlastními silami spořit na důchod. Média a sociální sítě budou tuto kampaň uvádět až do poloviny prosince.

Klienti Allianz budou mít k dispozici i pojistnou ochranu proti řádění vandalů

Během takzvaných dušiček policisté často ve větších obcích drží hlídku na místním hřbitově, vandalové si totiž toto období roku vybírají zcela záměrně. Pro lidi, kteří si jdou připomenout své zesnulé členy rodiny, pak znamená poškození náhrobku velkou psychickou ránu.

Jaké novinky přinese práce na dohodu o pracovní činnosti v příštím roce?

Za rok 2017 musí daňové přiznání podávat i zaměstnanci, kteří si ještě vedle svého hlavního zaměstnání přivydělávali během volna i na dohodu o pracovní činnosti, a to při jakékoliv vydělané částce. V příštím roce ale budou podmínky nastaveny poněkud jinak.

Generali nabízí možnost rozhovoru s klientem i prostřednictvím Facebook messengeru

Internetový chat je užitečný, alespoň tak to vnímá společnost Generali. Od roku 2015 se díky chatu na oficiálním webu této pojišťovny zodpovědělo přes čtyřicet tisíc různých dotazů.

AXA pojišťovna přichází s novou komunikační kampaní

Pojišťovna AXA připravila komunikační kampaň, která potrvá příští dva měsíce, zaměřuje se zejména na povinné ručení a rizikové životní pojištění. Ústředním motivem kampaně jsou vizuály s „personifikovaným“ dodatkem o bonusech pojištění AXA v rámci jednotlivých českých regionů. S kampaní, jež využívá formáty OOH se setkáte jak v ČR, tak i v SR, skončí 30. listopadu 2017.

Slavia pojišťovna přináší pestrou paletu novinek k autopojištění

Slavia pojišťovna přinesla zajímavé novinky k nabídkám povinného ručení a havarijního pojištění. Individuální pojistka vozidla s limity v rozmezí 35 a 150 milionů korun, navíc s nejrozsáhlejší nabídkou dalších připojištění na českém trhu.

1 z 44123...1020...Poslední »