Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Součástí bonusového programu zákaznických výhod iBOD je i OMV

Největší český bonusový program iBOD a přední síť čerpacích stanic OMV zahajují spolupráci. Společnost OMV totiž vstoupila do oblíbeného a zákazníky vyhledávaného programu iBOD, kde nyní zákazník získá za každý 1 litr pohonných hmot 1 ibod. Získané ibody je možné uplatit i v sítích čerpacích stanic OMV.

iBOD významně doplňuje segment auto-moto
Věrnostní program iBOD, který stále rozšiřuje počet partnerů, v těchto dnech významně doplnil kategorii auto-moto o síť čerpacích stanic OMV. Zákazníci tak nákupem pohonných hmot u čerpacích stanic OMV sbírají body, které mohou přeměnit na odměny v bohatém katalogu odměn programu iBOD. Příkladem odměn jsou i poukázky OMV, kterými lze platit jak za samotné tankování pohonných hmot, tak i za další služby na ČS.

„OMV je pro nás silným prestižním partnerem, kterého využívá většina našich členů. Jsme proto rádi, že konečně budou moci uplatnit ibody i u něj. Od spolupráce si slibujeme vzájemnou podporu značky a hlavně přínos pro členy iBODU i zákazníky OMV,“ říká Milan Štefl, projektový ředitel programu iBOD.

iBod OMV

OMV podporuje věrnost – i díky iBODU
Od 1. května začne OMV na svých čerpacích stanicích přidělovat ibody za čerpání pohonných hmot. Důvodem zapojení OMV do bonusového programu iBOD je především dlouhodobá snaha společnosti nabízet zákazníkům široké portfolio výhod, které jsou nejen atraktivní, ale především praktické.

„K iBODU jsme se rozhodli přistoupit, protože věříme, že výhody a bonusy plynoucí z účasti v programu jsou pro zákazníky lákavé. Díky tomu, že jsme v programu jediným zástupcem v oblasti zboží a služeb každodenní spotřeby, mohou řidiči využívat benefitů tohoto programu v podstatě každý den a ocení tak zejména rychlost a reciprocitu sbírání bodů. Díky tomuto nástroji nabízíme zákazníkovi zajímavou možnost, jak získat velmi atraktivní slevu na pohonné hmoty. Zároveň vnímáme iBOD jako atraktivní program s dlouhodobým potenciálem a jsme přesvědčeni, že pomůže zvýšit loajalitu našich stávajících zákazníků,“ vysvětluje Lucie Mašínová, marketingová manažerka OMV ČR.Čtěte také

marketing Sleva na paliva u OMV až do konce února: Členové věrnostního klubu mají každý litr paliva levnější až o 3 Kč

marketing Léto nemusí být drahé

marketing Při založení U konta od UniCredit Bank je možné získat bonus, tisícikoruna na nákup v Albertu

marketing Nový produkt společnosti E.ON Komplet plyn přináší výhodnější ceníky, ale také pravidelnou revizi plynového kotle

marketing Zákazníci E.ON mohou ušetřit až 19 % z ceny elektřiny i plynu

marketing Jak na Vánoce poradí Albert

marketing Aktuální ceny na trzích říkají „topte uhlím či zemním plynem“ vyplatí se to ale z dlouhodobého hlediska?

marketing SAZKAmobil uvádí zvýhodněnou Letní SIM kartu za 75 Kč