Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Generali nabízí možnost rozhovoru s klientem i prostřednictvím Facebook messengeru

Internetový chat je užitečný, alespoň tak to vnímá společnost Generali. Od roku 2015 se díky chatu na oficiálním webu této pojišťovny zodpovědělo přes čtyřicet tisíc různých dotazů.

Slavia pojišťovna přináší pestrou paletu novinek k autopojištění

Slavia pojišťovna přinesla zajímavé novinky k nabídkám povinného ručení a havarijního pojištění. Individuální pojistka vozidla s limity v rozmezí 35 a 150 milionů korun, navíc s nejrozsáhlejší nabídkou dalších připojištění na českém trhu.

Podzimní novinky České podnikatelské pojišťovny

Česká podnikatelské pojišťovna rozjíždí podzimní kampaň, její součástí je připojištění krádeže vozidla „Klídek“. Mohou si je sjednat noví i stávající klienti, a to už za cenu od tří stovek ročně (půjde ale o základní limit). Akce je možné využít po celý letošní rok.

Allianz nově bez limitu u pojištění skel

Snad by se ani nenašel aktivní řidič, kterému někdy skočil na přední sklo malý či větší kamínek. Ve většině případů budou podobné případy bez vážných komplikací, servisy dokáží poškození menšího rozsahu spravit přímo na jedničku.

Auto Go přináší v ceně povinného ručení možnost bezplatného odtahu, nových pneumatik nebo právní asistence v zahraničí

Další motoristická sezona bude pro klienty pojišťovny AXA plná zajímavých novinek. Jako jediná na trhu totiž tato pojišťovna zajistí odtah vozidla po nehodě kdekoliv po ČR i SR zdarma. Zaplatí také nákup i výměnu poškozených pneumatik až do výše tří tisíc korun, vše až dvakrát ročně.

MONETA Money Bank nyní pojišťuje i automobily

Nejvyšší možné limity na trhu, pestrá paleta asistenčních služeb a vyřízení likvidace škod během tří kalendářních dnů. K tomu navíc ještě krytí rizik v rozsahu, který není zatím jinde k vidění. MONETA Money Bank připravila v kooperaci s Direct pojišťovnou unikátní systém povinného ručení a havarijního pojištění.

Co se dá dělat po střetu s divokou zvěří na silnici?

Změna na letní čas přinesla opět zvýšení celkového počtu dopravních nehod, kde je spoluviníkem lesní zvěř. Nejčastěji se tak stává už za svítání, kdy zvířata vyráží za potravou – a v cestě jim může stát frekventovaná silnice.

AXA pojišťovna přichází se zajímavou novinkou – pojistné plnění se dozvíte obratem

Havarovali jste? V takovém případě oceníte on-line aplikaci na webu AXA pojišťovny. Čtyři kliknutí a hned budete znát míru pojistného plnění. Stačí nahrát fotodokumentaci poškozených dílů a identifikovat pojištěný vůz, výplata pojistného plnění na účet klienta může proběhnout už během následujících čtyřiadvaceti hodin.

1 z 6123...Poslední »