Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Allianz nově bez limitu u pojištění skel

Snad by se ani nenašel aktivní řidič, kterému někdy skočil na přední sklo malý či větší kamínek. Ve většině případů budou podobné případy bez vážných komplikací, servisy dokáží poškození menšího rozsahu spravit přímo na jedničku.

Auto Go přináší v ceně povinného ručení možnost bezplatného odtahu, nových pneumatik nebo právní asistence v zahraničí

Další motoristická sezona bude pro klienty pojišťovny AXA plná zajímavých novinek. Jako jediná na trhu totiž tato pojišťovna zajistí odtah vozidla po nehodě kdekoliv po ČR i SR zdarma. Zaplatí také nákup i výměnu poškozených pneumatik až do výše tří tisíc korun, vše až dvakrát ročně.

MONETA Money Bank nyní pojišťuje i automobily

Nejvyšší možné limity na trhu, pestrá paleta asistenčních služeb a vyřízení likvidace škod během tří kalendářních dnů. K tomu navíc ještě krytí rizik v rozsahu, který není zatím jinde k vidění. MONETA Money Bank připravila v kooperaci s Direct pojišťovnou unikátní systém povinného ručení a havarijního pojištění.

Co se dá dělat po střetu s divokou zvěří na silnici?

Změna na letní čas přinesla opět zvýšení celkového počtu dopravních nehod, kde je spoluviníkem lesní zvěř. Nejčastěji se tak stává už za svítání, kdy zvířata vyráží za potravou – a v cestě jim může stát frekventovaná silnice.

AXA pojišťovna přichází se zajímavou novinkou – pojistné plnění se dozvíte obratem

Havarovali jste? V takovém případě oceníte on-line aplikaci na webu AXA pojišťovny. Čtyři kliknutí a hned budete znát míru pojistného plnění. Stačí nahrát fotodokumentaci poškozených dílů a identifikovat pojištěný vůz, výplata pojistného plnění na účet klienta může proběhnout už během následujících čtyřiadvaceti hodin.

Česká podnikatelská pojišťovna přináší nový produkt v oblasti pojištění automobilů

Česká podnikatelská pojišťovna přichází s unikátním produktem Pojištění poruchy vybraných autodílů. Produkt kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické a elektrické poruchy vybraných autodílů ojetých vozidel. ČPP je jediná pojišťovna na trhu, která produkt v takovém rozsahu nabízí nejen v okamžiku koupě vozidla, ale kdykoli v průběhu jeho vlastnictví.

Češi a Slováci patří v uzavření havarijních pojistek mezi nadprůměrné země

Společnost GfK v České republice už 15 let pravidelně monitoruje nejenom český, ale evropský trh bankovních a pojišťovacích služeb prostřednictvím svých značkových studií FMDS a IMDS. Tentokrát jsme se podívali blíže na současný trh pojištění motorových vozidel v zemích CEE – konkrétně v Čechách, na Slovensku, Polsku, Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Bulharsku a Ukrajině.

Pojišťovny amortizací krátí pojistné plnění poškozeným řidičům

I přes nález Ústavního soudu pojišťovny mnohdy odmítají poskytnout poškozenému plné odškodnění za škody způsobené při dopravní nehodě s poukazem na amortizaci náhradních dílů. Takový postup ovšem není správný a poškození motoristé mají šanci se úspěšně bránit.

1 z 5123...Poslední »