Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Čím menší využití vozu, tím nižší pojistné. To vypočte z fotky tachometru v Allianz robot

Libovolná lidská aktivita, která má pevně stanovená pravidla, může být robotizována. To platí i pro české pojišťovny, kde má podobný proces silný potenciál. Například Allianz nyní roboty povolává k výpočtu pojistného pouhým ověřením fotografie tachometru u autopojištění.

Jak připravit svůj vůz na zimní měsíce? Pomocníci pomohou v každé situaci

Zima je problematickým ročním obdobím nejen pro automobily, ale samozřejmě i pro řidiče. Počasí, které se může každou chvíli změnit, ale i horší přehlednost provozu. Povinná výbava si proto zaslouží trochu rozšíření, úspora času a nervů nebo minimalizace dopadu nepříjemných situací za to přeci stojí.

Truck půjčka díky ČSOB Leasing přináší dostupné pojištění a služby pro motoristy

ČSOB Leasing přináší v kooperaci se svou specializovanou dceřinou firmou zajímavou novinku. Truck půjčka s pojištěním a službami je ideální zejména pro tuzemské dopravce, přemýšlející o pořízení nového návěsu nebo tahače.

Po roce má autopojištění Allianz podle ujetých kilometrů přes sto tisíc nových klientů

Autopojištění Allianz s cenou, která se odvíjí podle ujetých kilometrů (bez nutnosti vozit sledovací telematickou jednotku) je k dispozici už celý rok, uzavřelo jej více než sto tisíc klientů. Majitel vozu jezdí málo a zaplatí nižší pojistné, rizikovost provozu vozidla je totiž automaticky nižší. Méně aktivní řidiči tak ušetří nemalé částky.

Problémy s vozem na cestách? Pomůže asistenční služba

Ušlá pneumatika, vyprázdněná nádrž, vybitá autobaterie, ale třeba i ztracené klíčky od vozu. Prakticky každého motoristu potkají na cestách podobné problémy. Řada z nich ale netuší, jak se k podobné věci co nejlépe postavit. Důležité je zachovat chladnou hlavu a požádat neprodleně o pomoc asistenční službu své pojišťovny. S čím může být nápomocná a jak tyto služby při […]

Generali nabízí možnost rozhovoru s klientem i prostřednictvím Facebook messengeru

Internetový chat je užitečný, alespoň tak to vnímá společnost Generali. Od roku 2015 se díky chatu na oficiálním webu této pojišťovny zodpovědělo přes čtyřicet tisíc různých dotazů.

Slavia pojišťovna přináší pestrou paletu novinek k autopojištění

Slavia pojišťovna přinesla zajímavé novinky k nabídkám povinného ručení a havarijního pojištění. Individuální pojistka vozidla s limity v rozmezí 35 a 150 milionů korun, navíc s nejrozsáhlejší nabídkou dalších připojištění na českém trhu.

Podzimní novinky České podnikatelské pojišťovny

Česká podnikatelské pojišťovna rozjíždí podzimní kampaň, její součástí je připojištění krádeže vozidla „Klídek“. Mohou si je sjednat noví i stávající klienti, a to už za cenu od tří stovek ročně (půjde ale o základní limit). Akce je možné využít po celý letošní rok.

1 z 6123...Poslední »