Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

UniCredit Bank připravila zajímavou nabídku pro nováčky s U kontem a U kontem BUSINESS

Co měsíc, to stokoruna. Přesně tak vypadá novinka v podání UniCredit Bank pro běžné účty U konto nebo nové podnikatelské U konto BUSINESS. Každý, kdo k této bance přejde od konkurence, dostane navíc jednorázový bonus ve výši pět set korun českých.

Každý měsíc zajímavý bonus pro nové konto

Každý nový český i slovenský klient, co si ještě během letoška otevře v UniCredit Bank U konto či U konto BUSINESS, získá za pravidelné využívání účtu každý měsíc stokorunu. Čím jsou tyto dva účty charakteristické? Elektronické platby zdarma, stejně jako vedení konta, výběry ze všech tuzemských i zahraničních bankomatů bez omezení a poplatků. Skrze program U-šetřete je tu pro klienty připraveno i množství slev v tuzemských obchodech. Aktuální nabídky jsou připraveny v mobilní aplikaci nebo na webu UniCredit Bank. O slevu není nutné předem žádat, jen stačí zaplatit kartou u obchodníka.

Jednorázová odměna ve výši 500 Kč je připravena pro všechny, kteří odejdou k UniCredit Bank od konkurenční banky. OSVČ, kteří si zřídí U konto BUSINESS dostanou tuto odměnu po první platbě sociálního a zdravotního pojištění. O převod se postará bankéř na libovolné pobočce UniCredit Bank, žádný zájemce si proto nemusí dělat s přestupem starosti. Banka připravila i reklamní spot, jenž poběží celý říjen (od 29. září včetně) na TV Nova a TV Prima, poté přijde ke slovu online bannerová kampaň. Na Slovensku bude kampaň rozbíhat první říjen, v TV bude k vidění na Markíze, na vlnách rozhlasu se pak objeví v Rádiu Express.Čtěte také

marketing Multibankovní aplikace Richee je tu pro všechny, připravila i svůj účet a kartu

marketing Fio banka se rozhodla navýšit úrokové sazby

marketing Běžný účet Tom, to je nová nabídka z dílny MONETA Money Bank

marketing Equa bank zvýhodňuje svůj spořicí účet, nyní je úrok na hranici 1 % p. a.

marketing Česká spořitelna připravila pro své klienty internetové a mobilní bankovnictví George

marketing Výhody bezplatné jízdy do čtvrt hodiny od Hello bank! jsou mezi rekolisty hodně ceněné

marketing Dětský účet u mBank nabízí výhody dokonce i pro rodiče

marketing Internetové bankovnictví Creditas nabízí správu účtu další banky, tentokrát jde o Air Bank