Rubriky


Náš tip

Ve spolupráci s
Nabízíme rychlé SMS půjčky pro každého.
Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Úvěr na bydlení – kde ho sehnat a na co se dívat?

(-pr-) Vlastní bydlení je základem spokojeného žití. Možná i proto stoupá zájem o kvalitní úvěr na bydlení, po němž touží nejenom mladí lidé, ale také ti starší. Svůj byt či rodinný dům si chtějí pořídit jednotlivci, svobodné páry i rodiny s dětmi.

Jestliže patříte do této sorty občanů, pak vás určitě zajímají finance, respektive ty, které na vysněný příbytek bohužel nemáte. V tomto případě je dokonalou volbou půjčka na bydlení. Ta se liší v závislosti na požadavcích klienta v celkové velikosti, době splácení a úrokové sazbě.

Jestliže nevíte, co si pohlídat u půjčky tohoto typu, rádi vám poradíme.

Úvěr na bydlení pod drobnohledem

V první řadě byste měli zvážit, jak vysokou měsíční splátku jste schopni hradit a kolik peněz potřebujete. Díky variabilitě bankovních produktů si můžete splátkový kalendář rozvrhnout tak, aby do nejmenšího detailu odpovídal vašemu rodinnému rozpočtu.

Zaměřit byste se měli na následující věci.

  • Velikost roční procentuální sazby nákladů neboli hodnotu RPSN
  • Možnost pojištění schopnosti splácet
  • Na mimořádné splátky a předčasné uhrazení bez dalších poplatků navíc

Taková půjčka na rekonstrukci pak v plném měřítku pokryje všechny požadované náklady a vy se do nového a útulného příbytku budete moci stěhovat co nevidět.
V okamžiku, kdy máte určitou představu o tom, co si pohlídat, co vlastně chcete, apod., je nejvyšší čas, zaměřit se na místo, kde takové půjčky najít.

Kalkulačka půjček jako praktický nástroj pro hledání

Vzhledem k tomu, že na trhu existuje poměrně velké množství poskytovatelů těchto finančních služeb, je vhodné provést srovnání těch nejvýhodnějších. Teprve tak se dopracujete k té nejlepší nabídce. Své služby vám v tomto oboru poskytne kalkulačka půjček na internetovém portálu UŠETŘENO.cz, který je mimo jiné zaměřen i na tento segment.

S pomocí tohoto nástroje budete schopni získat ty nejzajímavější splátkové podmínky a zcela bezplatně si vypočítáte, jak vysoká bude vaše potenciální měsíční platba na úhradu dlužné částky.

Tato služba je samozřejmě bezplatná a její možnosti sahají ještě dál. V okamžiku, kdy padne jasná volba, není nic snazšího, než provést objednávku půjčky na rekonstrukci za pomoci jednoduché online žádost. Krok, který vám zabere nanejvýše pět minut a pojí se s minimem administrativních úkonů.

Bydlete ve vlastním, k čemuž vám přispěje úvěr na bydlení, popřípadě na modernizaci obydlí.Share

Čtěte také

marketing Podle Realitní společnosti České spořitelny se stále vyplatí koupit byt jako investici

marketing První budova z portfolia ČS nemovitostního fondu je v prodeji

marketing Na chalupáře může po návratu po zimě čekat nepříjemné překvapení

marketing 5 tipů jak dobře nakupovat nemovitosti

marketing V ČR se nejlépe prodávají malé byty

marketing Koupit byt jako investici se stále vyplatí

marketing Češi se již nebojí experimentovat s alternativními stavbami

marketing Přiznání k dani z nemovitých věcí pro rok 2015 se blíží