Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Úvěr na bydlení – kde ho sehnat a na co se dívat?

(-pr-) Vlastní bydlení je základem spokojeného žití. Možná i proto stoupá zájem o kvalitní úvěr na bydlení, po němž touží nejenom mladí lidé, ale také ti starší. Svůj byt či rodinný dům si chtějí pořídit jednotlivci, svobodné páry i rodiny s dětmi.

Jestliže patříte do této sorty občanů, pak vás určitě zajímají finance, respektive ty, které na vysněný příbytek bohužel nemáte. V tomto případě je dokonalou volbou půjčka na bydlení. Ta se liší v závislosti na požadavcích klienta v celkové velikosti, době splácení a úrokové sazbě.

Jestliže nevíte, co si pohlídat u půjčky tohoto typu, rádi vám poradíme.

Úvěr na bydlení pod drobnohledem

V první řadě byste měli zvážit, jak vysokou měsíční splátku jste schopni hradit a kolik peněz potřebujete. Díky variabilitě bankovních produktů si můžete splátkový kalendář rozvrhnout tak, aby do nejmenšího detailu odpovídal vašemu rodinnému rozpočtu.

Zaměřit byste se měli na následující věci.

  • Velikost roční procentuální sazby nákladů neboli hodnotu RPSN
  • Možnost pojištění schopnosti splácet
  • Na mimořádné splátky a předčasné uhrazení bez dalších poplatků navíc

Taková půjčka na rekonstrukci pak v plném měřítku pokryje všechny požadované náklady a vy se do nového a útulného příbytku budete moci stěhovat co nevidět.
V okamžiku, kdy máte určitou představu o tom, co si pohlídat, co vlastně chcete, apod., je nejvyšší čas, zaměřit se na místo, kde takové půjčky najít.

Kalkulačka půjček jako praktický nástroj pro hledání

Vzhledem k tomu, že na trhu existuje poměrně velké množství poskytovatelů těchto finančních služeb, je vhodné provést srovnání těch nejvýhodnějších. Teprve tak se dopracujete k té nejlepší nabídce. Své služby vám v tomto oboru poskytne kalkulačka půjček na internetovém portálu UŠETŘENO.cz, který je mimo jiné zaměřen i na tento segment.

S pomocí tohoto nástroje budete schopni získat ty nejzajímavější splátkové podmínky a zcela bezplatně si vypočítáte, jak vysoká bude vaše potenciální měsíční platba na úhradu dlužné částky.

Tato služba je samozřejmě bezplatná a její možnosti sahají ještě dál. V okamžiku, kdy padne jasná volba, není nic snazšího, než provést objednávku půjčky na rekonstrukci za pomoci jednoduché online žádost. Krok, který vám zabere nanejvýše pět minut a pojí se s minimem administrativních úkonů.

Bydlete ve vlastním, k čemuž vám přispěje úvěr na bydlení, popřípadě na modernizaci obydlí.Čtěte také

marketing Na podzim je třeba zazimovat chatu – a to do těch nejmenších detailů!

marketing Porovnávač cen nemovitostí poukáže na přeceněné byty a domy

marketing Darovat byt nebo dům dětem? Je to lepší než dědictví, ale pozor na vlastní ochranu

marketing Vyplatí se solární energie? Ukáže webová aplikace E.ON Solar

marketing Podle Realitní společnosti České spořitelny se stále vyplatí koupit byt jako investici

marketing První budova z portfolia ČS nemovitostního fondu je v prodeji

marketing Na chalupáře může po návratu po zimě čekat nepříjemné překvapení

marketing 5 tipů jak dobře nakupovat nemovitosti