Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Užívejte si v tandemu výhody bezplatného účtu s novinkou U konto Tandem od UniCredit Bank

V tandemu jste na všechno dva. I na bankovní účet. S novým U kontem Tandem od UniCredit Bank můžete ve dvou lehce splnit jedinou podmínku aktivního využívání účtu.

Pokud si totiž na dva provázané účty necháte dohromady zasílat každý měsíc 12 000 korun, získáte oba bezplatné vedení na sobě nezávislých kont a mnoho dalších služeb zdarma.

Ve dvou se vše zvládá lépe. Propojte si v UniCredit Bank dva běžné účty do novinky U konto Tandem a můžete si vzájemně pomoct s plněním všech předpokladů pro jejich bezplatné vedení. Navíc nezáleží, v jakém poměru budete na účty 12 tisíc korun posílat. Ani nečekané snížení příjmu vás tak nezastihne nepřipravené. Ve dvojici je s U kontem Tandem překonáte bez dalších zbytečných výdajů.

Oba klienti s U kontem Tandem získají stejné výhody, jako s populárním U kontem. Vedení účtu či výběry ze všech bankomatů po celém světě zdarma, bezplatné domácí online platby a mnoho další služeb. Každé z obou zapojených kont je plně nezávislé s vlastními platebními kartami i Online a Smart Bankingem. Navíc UniCredit Bank garantuje podmínky konta po následujících deset let.

Unikátní bezplatný účet U konto uvedla UniCredit Bank na český a slovenský trh v dubnu 2014. Za více než dva roky jeho existence si jej oblíbilo již přes 260 tisíc klientů banky a jejich počet stále stabilně roste.Čtěte také

marketing Klienti ČSOB od nynějška smí prohlížet ve Smartbankingu i účet v jiné české bance

marketing Fio banka se chystá na poplatky – někdy je přímo ruší, jindy zlevňuje

marketing Raiffeisenbank nabízí účet s úrokem 3%

marketing Revolut obdržel evropskou bankovní licenci, má ambice stát se výhradní aplikací v ohledu spravování osobních financí

marketing Slavia pojišťovna uzavřela klíčové partnerství

marketing Richee přináší od prosince nejzajímavější sazbu mezi běžnými účty

marketing Wüstenrot vylepšuje úrokovou sazbu na spořicím účtu s garancí až do konce příštího roku

marketing Běžný účet od CREDITAS úročí 1,5 % a základní služby nabízí zdarma