Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot ještě s Půjčkou ProBydlení bez poplatků rozhodně nekončí

Akční nabídka Stavební spořitelny Wüstenrot bude ještě pokračovat i přes léto, až do závěru září je možné uzavřít smlouvu bez poplatku. Klienti si tak budou moci přijít na překlenovací úvěr v PÚ tarifu zcela bezplatně, neplatí se totiž nejen za dohodu o stavebním spoření, ale i poskytnutí a zpracování půjčky, stejně jako za vedení úvěrového účtu.

Tuto půjčku je možné získat s úroky již od hranice 4,39 procenta ročně.

Ceny bytů i domů rostou, trh prochází částečnou regulací

Nemovitostní trh se mění, ceny nemovitostí obecně jdou nahoru. Zvyšující se úroková sazba hypoték, ale i stále častější snaha o rekonstrukci bydlení. Právě kvůli těmto důvodům je překlenovací úvěr vhodným řešením. Ti, kteří se zajímají o finance na koupi vlastního bydlení nebo modernizaci toho stávajícího ušetří až do 30. září za poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření. To jinak činí procento z cílové částky, tedy u 400 tisíc korun by byl jinak poplatek hned čtyřtisícový!

Půjčka ProBydlení je překlenovacím úvěrem, jenž nemusí být jištěn nemovitostí a pokryje výdaje nejen na nákup, ale i rekonstrukci bytu nebo domu, díky němu je možné pořídit i volně stojící nábytek. Úroky startují na hranici 4,39 % ročně, s půjčkou tohoto typu je možné i refinancovat účelové úvěry na bydlení z dřívějška. Lhůta splatnosti je tu hned v pěti variantách, a sice 6, 8, 14, 18 nebo až 22 let. Obecně klienti dávají přednost nízké splátce a delší lhůtě splatnosti.

Hodnota úvěru bez zajištění nemovitostí může být až milionová, pokud jde o družstevní byt, zvyšuje se horní hranice až na půl druhého milionu korun. Dá se využít nejen na koupi nemovitosti, ale třeba na pořízení garáže, zateplení fasády nebo novou střechu.Čtěte také

marketing Půjčka na měsíc vyřeší řadu problémů v rodinné kase

marketing ČSOB půjčí online během několika okamžiků, žadatel nemusí být klientem

marketing Úrok vám o půjčce nic moc neřekne. Důležité je RPSN!

marketing Equa bank snížila sazby spotřebitelských úvěrů pod pětiprocentní hranici

marketing Půjčka ProBydlení: termín splatnosti tentokrát podle klienta

marketing Online půjčka ihned na účet

marketing Wüstenrot připravil atraktivnější podmínky u Půjčky ProBydlení určené k refinancování

marketing Půjčka je řešením pro čtyři pětiny Čechů, neplatí to ale pro dovolené nebo svatby