Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot připravil atraktivnější podmínky u Půjčky ProBydlení určené k refinancování

Díky Půjčce ProBydlení od Wüstenrotu je možné již od ledna 2027 refinancovat půjčky na bydlení za zatím nebývalou sazbu 4,39 % ročně. Nově smí klienti vyčerpat bez zajištění až 800 tisíc korun. Novinkou je i mírnější požadavek na minimální úvěrovou historii na jeden rok pro nejméně jeden z refinancovaných úvěrů, dosud šlo o osmnáctiměsíční období.

Snížení splátek a podpora domácího rozpočtu v jednom balení

Při mimořádné sazbě úroků 4,39 % ročně je možné čerpat bez zajištění až 800 tisíc korun. Klienti si tím pádem mohou ponížit měsíční splátku a zlepšit stav rodinných financí. Refinancování se vztahuje nejen na úvěry od stavebních spořitelen, ale stejně tak i účelové spotřebitelské půjčky, u nichž klienti doloží, že je využili k pořízení bydlení.

Uchazeči nemají za povinnost prokázat svou úvěrovou historii, o to se automaticky postará Wüstenrot díky výpisu z registru CBCB. O tom, zda byla nebo nebyla žádost schválena, se rozhodne nejpozději do čtyřiadvaceti hodin. Až do konce června mohou klienti Wüstenrot ušetřit i na poplatku za sjednání dohody o stavebním spoření, jenž je roven procentu z cílové částky (tedy kupříkladu při půlmilionové cílové částce jde o pět tisíc korun). Akce se týká nejen standardní Půjčky ProBydlení, ale také refinancování. Mimo zajímavé úrokové sazby je tu pro klienty připravena státní podpora až do výše dvou tisícovek ročně. Úroky, které jsou z Půjčky ProBydlení zaplaceny, je možné odečíst z daní – na rozdíl od případu běžných spotřebitelských úvěrů.Čtěte také

marketing Půjčka na měsíc vyřeší řadu problémů v rodinné kase

marketing ČSOB půjčí online během několika okamžiků, žadatel nemusí být klientem

marketing Úrok vám o půjčce nic moc neřekne. Důležité je RPSN!

marketing Equa bank snížila sazby spotřebitelských úvěrů pod pětiprocentní hranici

marketing Půjčka ProBydlení: termín splatnosti tentokrát podle klienta

marketing Online půjčka ihned na účet

marketing Wüstenrot ještě s Půjčkou ProBydlení bez poplatků rozhodně nekončí

marketing Půjčka je řešením pro čtyři pětiny Čechů, neplatí to ale pro dovolené nebo svatby