Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot připravil ještě zajímavější nabídku bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek

Finanční skupina Wüstenrot zvýhodnila úvěr REVIT, jenž slouží k revitalizaci bytovek pro družstva a sdružení vlastníků.

Počínaje sedmým prosincem letošního roku je možné sjednat nový tarif s konstantní splátkou během překlenovacího, ale i řádného úvěru. Úroková sazba začíná na příjemných 2,89 % a vyřízení půjčky je tak jednodušší.

Dlouholetá tradice Wüstenrot je rozhodně pro trh klíčová

Wüstenrot zprostředkovává podobné úvěry už velmi dlouho. Podílela se na projektech v úhrnné hodnotě převyšující dvacet miliard korun. Přitom náklady mohou ještě stoupat, protože průměrný věk bytových domů v ČR přesahuje padesát let. Největším kladem této novinky v rámci programu REVIT je totožná výše splátky ve fázi překlenovacího i řádného úvěru ze stavebního spoření. Úroková sazba tedy bude pevnou – u překlenovacího úvěru již od 2,89 % ročně, u úvěru řádného pak jde řádově o tři desetiny procenta více. Lhůtu splatnosti lze nastavit mezi 5 a 25 roků. Bytová družstva a sdružení vlastníků jsou tak chráněna před možností výrazného nárůstu úrokových sazeb v budoucnu.

REVIT je možné propojit s dotačními programy týkajícími se revitalizace bytovek. Získané peníze je možné bez poplatku vkládat na svůj úvěrový účet, čímž se pravidelná splátka sníží nebo se přímo zkrátí splátkový kalendář. Díky REVIT je možné získat až půl milionu korun na bytovou jednotku, přičemž ručení nemovitostí není podmínkou. Wüstenrot také usnadňuje sjednávání celé věci, již není nutností předložení výpisu z obchodního rejstříku nebo například také informace o rozpočtových nákladech.Čtěte také

marketing Wüstenrot zafixuje úrokovou sazbu i na třicetileté období!

marketing Dva důležité dotazy kolem půjček a pojištění

marketing Creditas úročí vklady na spořícím účtu 1%

marketing Fio banka tlačí dolů úroky u hypotečních úvěrů

marketing Provident naplnil podmínky pro zisk licence České národní banky

marketing Nebankovních půjček se nemusíte bát. Ne všechny jsou předražené a podezřelé

marketing Čtyřtisícový bonus k půjčce HYPOsplátka od RSTS

marketing Zonky přinášejí nové verze televizní reklamy, kde lidé představují své konkrétní zkušenosti