Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot připravil zajímavější nabídku hypotéky na výstavbu

Financování stavby nového RD bude od nynějška podstatně snadnější. Klienti mohou na iniciaci stavby získat až 100 procent aktuální hodnoty nemovitosti přímo na běžný účet, vlastní peníze mohou přijít ke slovu až poté. Novinka se týká Hypotéky pro vlastní bydlení, která má jasný účel – novostavba v podobě klasického RD.

Vlastní pozemek pro stavbu? Wüstenrot přináší atraktivní řešení

Ti z klientů, kteří mají svůj pozemek, na němž by rádi skrze hypotéku stavěli rodinný domek mají nejčastější svízel v tom, že počátek stavby musí zaplatit z úspor. Wüstenrot jim však přináší řešení, vylepšení hypotéky na výstavbu spočívá v tom, že klienti nemusí využít vlastních financí hned na začátku. Čerpat hypotéku je možné okamžitě, a to až do hodnoty sta procent aktuální hodnoty pozemku. Klient získá peníze neprodleně ve prospěch svého osobního účtu a z financí od Wüstenrot pak může okamžitě zahájit stavbu.

Vyčerpat se mohou až dva miliony korun, což je pro klienta menší porce administrativy, ale také spoření na poplatcích za návštěvu odhadců, jenž aktualizuje cenu nemovitosti. Klienti společnosti Wüstenrot si nově mohou sjednat Hypotéku pro vlastní bydlení s atraktivní sazbou, a sice již od 2,34 % ročně. Při porovnání s konkurenčními nabídkami jde stále o zajímavou nabídku. Od začátku března jsou k dispozici i poplatkové prázdniny, jinak řečeno – neplatí se za zpracování a poskytnutí úvěru. Pokud není možné ručit jinou než právě budovanou nemovitostí, je pro klienty toto zjednodušení hypotečního úvěru velmi výhodné. A to ať už jde o stavbu takzvaně svépomocí nebo realizovanou prostřednictvím stavební firmyČtěte také

marketing V srpnu byla průměrná sazba hypotéčního úvěru 2,81 %, p. a.

marketing Úrokové sazby hypotečních úvěrů jdou letos dolů, během podzimu ale nelze další zlevnění očekávat

marketing Fio banka přináší levnější hypoteční úvěry

marketing Wüstenrot opět zlevňuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou

marketing Co může mít vliv na úspěšnost sjednávání hypotečního úvěru?

marketing Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…