Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot prodlužuje hypoteční poplatkové prázdniny

Až do konce září přináší Wüstenrot bezplatné poskytnutí a zpracování úvěru u Hypotéky pro vlastní bydlení a Hypotéky na cokoliv. V případě Hypotéky Refin ještě lze dostat slevu na interní ocenění bytu či domu.

Poplatek, který může přesáhnout hranici dvou tisíc korun

Poté, co ČNB rozhodla o tom, že od října bude zapotřebí vyššího příjmu žadatele k samotnému schválení hypotéky, jsou poplatkové prázdniny zajímavou možností pro klienty společnosti Wüstenrot. Nynější akce se dotkne všech fixací úrokových sazeb, u nichž Wüstenrot promíjí poplatek, jenž jinak činí 2 400 korun. V případě volby Hypotéky Refin, která primárně slouží k refinancování, je tu zvýhodněná cena za interní odhad nemovitosti. Pokud jej klient ještě nemá z dřívějška, za bytovou jednotku i rodinný dům zaplatí svorně tisícikorunu, běžná cena je přitom 1 750, resp. 2400 Kč.

Wüstenrot do budoucna nečeká, že by se snad zájem o hypotéky nějak výrazně snižoval, a to i ve třetím čtvrtletí roku 2018. Požádají totiž i lidé, kteří budou mít chuť využít výhodných podmínek před tím, než vstoupí v platnost další doporučení ČNB pro nové hypoteční úvěry nebo refinancování. V případě Wüstenrot se nabízí výhodné refinancování ještě ve dvouletém období před samotným koncem fixační lhůty.Čtěte také

marketing Hypotéky míří dolů s úroky už třetí měsíc za sebou

marketing Co může mít vliv na úspěšnost sjednávání hypotečního úvěru?

marketing Hypotéky Wüstenrot mají nižší sazbu o 0,1%

marketing Jarní měsíce v Raiffeisenbank ve znamení štědrosti…

marketing Wüstenrot: zimní období sráží poplatky směrem k nule

marketing Půjčka ProBydlení od nynějška se sazbou na 2,89 %

marketing Regulace hypoték: Klienti si nejvíce stěžují na limity měsíčních splátek

marketing U hypoték se mění daňové výhody