Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot Spořicí účet: úroková sazba 1,2 procenta až do poloviny letních prázdnin

Společnost Wüstenrot přichystala pro nynější i budoucí majitele spořicího účtu zajímavou nabídku. Od letošního dubna mohou klienti získat na každý nový vklad úrok 1,2 %, akce je k dispozici až do konce července. Nejvyšší dosavadní možné zhodnocení Wüstenrot spořicího účtu se tak navyšuje o sto procent.

Založení i vedení účtu je zcela bezplatné

Wüstenrot spořicí účet přináší základní úrokovou sazbu 0,2 % ročně. Klienti mohou ale získat i věrnostní bonus, a to až do výše 0,4 procenta ročně – stačí jen dohodnout fixaci vložených financí na tři až dvanáct měsíců. Pokud jde o sumu v rozmezí 30 tisíc a 1,5 milionu korun, je možné zhodnocení vkladu až 0,6 % za rok. Až do závěru července může každý klient navíc dosáhnout na extra úrokový bonus ve výši 0,6 %. Celková sazba 1,2 procenta se pak týká každého vkladu, jenž pošle klient na spořicí účet po prvním dubnu letošního roku. Noví klienti musí pak musí udělat jediné – účet si založit a poslat na něj úspory. Zvýhodněná sazba platí až do 31. července 2018.

Akční úrok 0,6 % je na spořicí účet připisován měsíčně, podobně jako základní úrok. Počet fixací v délce trvání 3 až 12 měsíců pak není u Wüstenrot nijak omezen, minimální výše fixace činí deset tisíc korun. Fixaci je pak možné kdykoliv zrušit, a to zcela bez pokuty. Založení a vedení spořicího účtu společnosti Wüstenrot je bezplatné, založení běžného účtu pak není nutnou podmínkou.Čtěte také

marketing Tři pětiny Čechů se považují za domácí kutily

marketing ČS nemovitostní fond i nadále mění své portfolio

marketing Kolik a jak spoří rodiče svým dětem? Aneb z rodného hnízda s penězi do začátku

marketing Wüstenrot od příštího roku navýší úroky u termínovaného vkladu

marketing Češi podle průzkumu nevědí, kolik je vhodné odkládat si na penzi

marketing Equa bank zvýhodní úrokové sazby u termínovaných vkladů

marketing Sberbank CZ zlepšuje podmínky u spořicích a termínovaných vkladů

marketing Jak ideálně rozmnožit úspory a kdy odeslat finance na stavební spoření