Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot vylepšuje úrokovou sazbu na spořicím účtu s garancí až do konce příštího roku

Skupina Wüstenrot přináší atraktivní novinku, navyšuje totiž úroky na svém spořicím účtu. Novým klientům garantuje roční úročení až 1,6 % do konce následujícího roku. To vše dokonce bez omezení vkladu. Podmínka je zde jediná, otevřít si spořicí účet nejpozději během února 2019. Rozhodl o tom i velký zájem klientů, protože původně byl plán společnosti jiný.

Neomezený vklad je zaručen po celý rok

Každý nový klient, jenž si do 28. února příštího roku sjedná Wüstenrot Spořicí účet, získá až do silvestrovské půlnoci speciální úrokový bonus ve výši 0,6 %. K základní půlprocentní sazbě pak lze ještě dostat bonus za fixaci uložených prostředků, a to také ve výši 0,5 %. Klient tak bude mít jistotu, že po celý příští rok mohou být jeho úspory oceněny sazbou 1,6 % p. a., což je jasně nejvyšší číslo na současném trhu.

Zajímavější pak bude sazba i pro nynější klienty. Od 19. listopadu 2018 se navyšuje bonus za fixaci uložených prostředků. Pokud bude sjednána na období tří až dvanácti měsíců, úrokový bonus se zvýší o desetinu procenta na celkem 0,5 % p. a. Základní úrok je ve stejné výši, pro sumu mezi třiceti tisíci a půl druhým milionem korun je možné získat meziroční zhodnocení až 1 %. Pro větší sumu je pak nutné založit další účet, úspory je možné takto efektivně rozložit.

Akční úrok ve výši šesti desetin procenta je připisován standardně měsíčně, totéž platí pro základní úrok. A samozřejmě, úrok za fixaci bude připsán až po úspěšném dokončení období fixace. Počet fixací není limitován, minimálně musí být sjednán ve výši deseti tisíc korun, je možné jej zcela libovolně a bez pokuty zrušit. Založení účtu i jeho vedení je bezplatné a klient nepotřebuje ani běžný osobní účet u Wüstenrot. Akční úrok je však platný pouze pro nováčky, tedy ty, kteří si spořicí účet u Wüstenrot dříve nezaložili.Čtěte také

marketing Klienti ČSOB od nynějška smí prohlížet ve Smartbankingu i účet v jiné české bance

marketing Fio banka se chystá na poplatky – někdy je přímo ruší, jindy zlevňuje

marketing Raiffeisenbank nabízí účet s úrokem 3%

marketing Revolut obdržel evropskou bankovní licenci, má ambice stát se výhradní aplikací v ohledu spravování osobních financí

marketing Slavia pojišťovna uzavřela klíčové partnerství

marketing Richee přináší od prosince nejzajímavější sazbu mezi běžnými účty

marketing Běžný účet od CREDITAS úročí 1,5 % a základní služby nabízí zdarma

marketing Fio banka zavádí pásmové úročení a zvyšuje úrokové sazby