Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot zafixuje úrokovou sazbu i na třicetileté období!

Finanční skupina Wüstenrot připravila novinku – HYPOpůjčku ProBydlení, která je prvním zajištěným překlenovacím úvěrem na trhu, kde je stanovena garance pevné měsíční splátky až na dlouhých třicet roků.

Produkt je zajímavou možností hypotéky, kdy je zafixována nynější úroková sazba na celou dobu splácení – což platí nejen pro překlenovací úvěr, ale i úvěr ze stavebního spoření. HYPOpůjčka ProBydlení je k dispozici až do hranice čtyř pětin hodnoty nemovitosti a úroky startují na 2,89 % p. a.

Koupě nemovitosti nebo také její výstavba…

Protože dosáhnout na hypoteční úvěr je díky rostoucí hodnotě nemovitostí i tvrdším nárokům na žadatele stále těžší, Wüstenrot připravila nový produkt nazvaný HYPOpůjčka ProBydlení. Jde o překlenovací úvěr se zástavou nemovitosti, s nímž se může financovat nejen samotná koupě, ale i výstavba nového bydlení, případně refinancování stávajícího úvěru. Největší výhodou je neměnná splátka po celou dobu splátkového kalendáře, jenž může trvat až třicet let! A jaké jsou další výhody?

Tak například, úroková sazba začne na hranici 2,89 % ročně, je možný odpočet úroku z daní a státní podpora až dva tisíce korun ročně je samozřejmě také k dispozici. Splácení je možné až do 75 roků věku klienta, jednou za rok je možná i bezplatná mimořádná splátka, a to až 25 % z hodnoty úvěru.Čtěte také

marketing Dva důležité dotazy kolem půjček a pojištění

marketing Creditas úročí vklady na spořícím účtu 1%

marketing Wüstenrot připravil ještě zajímavější nabídku bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek

marketing Fio banka tlačí dolů úroky u hypotečních úvěrů

marketing Provident naplnil podmínky pro zisk licence České národní banky

marketing Nebankovních půjček se nemusíte bát. Ne všechny jsou předražené a podezřelé

marketing Čtyřtisícový bonus k půjčce HYPOsplátka od RSTS

marketing Zonky přinášejí nové verze televizní reklamy, kde lidé představují své konkrétní zkušenosti