Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

ERV Evropská společně s Českými aeroliniemi nabízí cestovní pojištění k zakoupeným letenkám

Klienti Českých aerolinií mají od prosince minulého roku možnost sjednat si s nově koupenou letenkou i cestovní pojištění nebo pojištění týkající se storna letu. To vše díky partnerství ČSA s ERV Evropskou. Pojišťovna uspěla společně se svými sesterskými firmami ze skupiny ERV v rozsáhlém tendru, vypsaném hned pro jedenáct zemí Evropy.

Online sjednání se stalo samozřejmostí, pojistit se lze už za necelé dvě stokoruny

Po výběru letenky na webovém rozhraní ČSA se klientovi nabídne cestovní pojištění, které bere v potaz cenu letenky nebo délku zahraniční cesty. Čeští klienti mají k dispozici dvě úrovně komplexní cestovní pojistky Optimal, zahrnující úrazové pojištění a pojištění zavazadel. Dále jsou dostupné hned tři možnosti pojištění storna letu. Je možné sjednat pojištění až na dobu osmačtyřiceti dnů, přičemž cenová hladina tu začíná již na 180 korunách.

Aby byl zaručen bezproblémový chod systému, ERV připravila pro různé varianty cestovního pojištění svou platformu TripleIP. Díky ní je možné rychle přichystat rozličné produkty pro desítky světových trhů. Například u ČSA šlo o nejrychlejší řešení nejen pro ČR a Slovensko, ale také další evropské země, mimo jiné Belgii, Francii, Německo, Rusko a Velkou BritániiČtěte také

marketing Bojíte se, že vám odejde pračka či myčka? Které z domácích spotřebičů se dle statistik prodejců vyplatí pojistit?

marketing Co dělat, když vám přírodní živly poškodí majetek?

marketing Zhodnocení penzijního připojištění od ČSOB Penzijní společnosti dosáhlo 0,7 procent

marketing Tři otázky a odpovědi k tématu poškození a krádeže mobilního telefonu Odpovídá: Viktor Houška z BNP Paribas Cardif Pojišťovny

marketing Pojištění internetových rizik k účtu ve Smartbankingu na rok zdarma od skupiny ČSOB

marketing Pojištění pro domácí mazlíčky PetExpert je možné nově sjednat i na portálu ePojisteni.cz

marketing Podzimní kampaň s Domex+ od ČPP

marketing Až 70 % lidí by bez příjmu nevydrželo ani 3 měsíce. Nejvíce ohroženi jsou mladí