Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Jarní kampaň MONETA Money Bank přináší nabídku pro živnostníky a malé firmy

MONETY Money Bank připravila od začátku března komunikační kampaň, která se týká neúčelové půjčky Expres Business nezajištěný, garantující zajímavé úročení 5,9 % ročně, přičemž není třeba ručit nemovitostí. Produkt je zde pro živnostníky nebo malé firmy, banka hodlá upevnit pozici jedničky ve financování těchto segmentů. Kampaň vyrobila agentura Kaspen/Jung von Matt.

Česká spořitelna financuje větrné elektrárny

Téměř půl miliardy korun půjčila Česká spořitelna na financování třetí největší větrné elektrárny v Česku – větrného parku v Horních Loděnicích. Spořitelna poskytla desetiletý úvěr v hodnotě 497,8 milionů korun fondu soukromého kapitálu EnerCap Power Fund, který se zaměřuje na financování projektů obnovitelných zdrojů a energetických úspor ve střední a východní Evropě.

Na čem může podnikatel ušetřit a jaké služby k tomu využít?

Každý podnikatel se snaží snížit vlastní náklady, to je dnes základem úspěchu v každém oboru podnikání. V případě věcí nezbytně nutných k podnikání je to samozřejmě o to věší výzva, ale i zde existuje řada možností, jak výrazně ušetřit.

Sedm tipů, jak financovat podnikání

Ženy podnikatelky často řeší dilema, jak skloubit roli profesionálky, manželky a matky. I proto tvoří stále menšinu. Díky odlišnému přístupu a jinému myšlení jsou pro podnikatelskou sféru nezbytné. Často mají lepší nápady než muži. V dnešní době ovšem už nestačí mít jen dobrý nápad, chce to i reálný finanční plán a dostatek zdrojů pro rozvoj […]

Nová kampaň zaměřená na malé a střední podniky od UniCredit Bank

UniCredit Bank představí od září velkou kampaň směřovanou na segment malých a středních firem. Zájem o úvěry v klíčovém segmentu malých a středních podniků mezi klienty UniCredit Bank již druhým rokem rostou dvouciferným tempem.

Jako první banka na českém trhu nabízí Česká spořitelna korporátním klientům speciální aplikaci pro mobilní bankovnictví

Česká spořitelna přichází jako první banka na českém trhu se speciální mobilní aplikací BUSINESS 24 Mobilní banka pro korporátní klienty, jejímž prostřednictvím mohou pohodlně a jednoduše spravovat svůj účet.

Citfin prichází s novými forwardy

Společnost Citfin – Finanční trhy, a.s., jeden z největších nebankovních obchodníků s devizami v ČR, do své nabídky produktů a služeb nově zařadila další tři varianty forwardů, které rozšiřují možnosti zafixování směnného kurzu na budoucí období.

Česká spořitelna umožní začínajícím SME získat úvěr k realizaci inovativních projektů

Umožnit začínajícím malým a středním podnikům získat úvěr k realizaci inovativních projektů. Takový je cíl projektu, kterým chce Česká spořitelna ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) a Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou (ČMZRB) podpořit podnikatelskou aktivitu v Česku.