Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Fio reaguje na změnu sazeb ČNB u hypotečních i splátkových úvěrů

Fio banka snižuje úrokové sazby hypoték u všech nabízených
fixací a reaguje tak na snížení úrokových sazeb České národní banky. Tříleté a pětileté fixace tak nyní začínají na 4,28 %, splátkové úvěry jsou nyní k mání se sazbou od 4,98 %.

V nové kampani Cofidis představuje půjčku a konsolidaci s garancí RPSN

Společnost Cofidis, přední poskytovatel transparentních úvěrů, spouští televizní a onlinovou kampaň. V kampani nabízí klasický neúčelový úvěr a konsolidaci s výhodnou sazbou a s garancí nejvýhodnější RPSN. S těmito dvěma produkty chce Cofidis posílit svou pozici na trhu. Komunikační kampaň byla připravována ve spolupráci s agenturou MARK/BBDO.

Wüstenrot zafixuje úrokovou sazbu i na třicetileté období!

Finanční skupina Wüstenrot připravila novinku – HYPOpůjčku ProBydlení, která je prvním zajištěným překlenovacím úvěrem na trhu, kde je stanovena garance pevné měsíční splátky až na dlouhých třicet roků.

Dva důležité dotazy kolem půjček a pojištění

Co mít na paměti, když si sjednáváme půjčku? Kromě toho, že část lidí nad půjčkami příliš neuvažuje a hodlá peníze investovat do dovolené nebo nákupu drahých vánočních dárků, je chybou takzvaně vytloukat klín klínem, tedy půjčit si na splacení jiného dluhu.

Creditas úročí vklady na spořícím účtu 1%

Banka CREDITAS zvyšila sazby na spořicím účtu. Při vkladech do 750 000 korun získají klienti na spořicím účtu nově 1 % ročně místo původních 0,8 %, částka nad tento limit je úročena i nadále sazbou 1,1 %.

Wüstenrot připravil ještě zajímavější nabídku bytovým družstvům a společenstvím vlastníků jednotek

Finanční skupina Wüstenrot zvýhodnila úvěr REVIT, jenž slouží k revitalizaci bytovek pro družstva a sdružení vlastníků.

Fio banka tlačí dolů úroky u hypotečních úvěrů

Česká Fio banka se rozhodla opět zlevnit hypotéky, uchazeči o vlastní bydlení je od nynějška mohou sjednávat s úrokovou mírou již od hranice 1,48 % p. a. V platnosti zůstávají všechny nynější benefity, například mimořádná splátka bez sankcí nebo flexibilní snížení měsíční splátky skrze speciální Hypospořící konto, jež je bezplatným bonusem k jakékoliv zde sjednané […]

Provident naplnil podmínky pro zisk licence České národní banky

Díky licenci může Provident poskytovat nebankovní spotřebitelský úvěr na českém finančním trhu. Jde o jednu z prvních firem, kterým byla licence od ČNB udělena. O tom, kdo dostane zelenou a kdo ne, musí Česká národní banka rozhodnout nejpozději v závěru května 2018. Poskytovatel úvěru, jemuž nebude licence schválena, nebude moci nabízet úvěrové služby.