Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Globus rozšiřuje výprodeje zboží o stovky položek

Hypermarkety Globus v lednu výrazně rozšiřují seznam zboží, které zařadily do povánočních výprodejů, slevy dosahují až sedmdesáti procent. „Jde o stovky nových položek, patří mezi ně oblečení, hračky, elektronika, zimní doplňky nebo sportovní vybavení.

Tesco Mobile odměňuje své klienty

Až do konce kalendářního roku 2014 budou zákazníci moci využít akce druhého největšího virtuálního operátora Tesco Mobile a koupit si SIM s limitovanou nabídkou, která držitelům karty Tesco Clubcard umožňuje volání a SMS v rámci sítě Tesco Mobile zcela zdarma a díky dvojnásobnému kreditu pak volají do ostatních sítí jen za 1,25Kč/min a 0,75Kč/SMS.

Aletenky.cz nyní nabízí lety i od globálního vyhledavače letenek Skyscanner

Server Aletenky.cz zahájil úzkou spolupráci se společností Skyscanner, nezávislým vyhledávačem letenek. Nové partnerství přináší serveru Aletenky.cz možnost nabídnout svým zákazníkům širší nabídku letenek včetně aerolinek, které doposud na webu nebyly nabízeny. Zákazníci tak mohou okamžitě porovnávat miliony letů od více než tisíce leteckých společností po celém světě.

LUKOIL prodloužil oblíbenou slevovou akci

Společnost LUKOIL prodloužila oblíbenou slevovou akci, během které mohou zákazníci v jednom dni v týdnu ušetřit při tankování pohonných hmot. Akce bude probíhat až do konce prázdnin na vybraných čerpacích stanicích LUKOIL v České republice.

Aukro vydává tabletovou aplikaci speciálně pro maminky

Obchodní portál Aukro.cz přichází s novou tabletovou aplikací, Aukřík, která je zaměřena speciálně na maminky s malými dětmi. Těm má umožnit výhodně nakupovat a prodávat zboží určené pro děti na Aukru. Jde o první českou nákupní aplikaci na tablety, která je zaměřena na takto úzkou cílovou skupinu. Aukřík je nyní zdarma ke stažení ve verzi […]

Klienti České spořitelny mají lístky na festival Colours of Ostrava 20 % slevu

Třináctý ročník oblíbeného multižánrového hudebního festivalu Colours of Ostrava, jehož je Česká spořitelna tradičně generálním partnerem, proběhne od 17. do 20. července 2014. Návštěvníci se mohou těšit například na vystoupení Roberta Planta and the Sensational Space Shifters, ZAZ či kapel The National, MGMT a Bastille. Z českých interpretů vystoupí například Monkey Business nebo Chinaski.

Čím potěšit na svátek všech zamilovaných

Den svatého Valentýna či lidověji Valentýn, který připadá na 14. února, se u nás začal slavit až po roce 1989. Záhy však zdomácněl a stal se populárním způsobem, jak milou pozorností projevit náklonnost a lásku. Možností je skutečně nepřeberně.

Dvojitý bonus od firem Shell a Lidl platí do 15. září

Češi mají rádi chytré nákupy, ačkoli se jejich preference postupně mění, obliba výhodných akcí přetrvává. V rámci aktuální nabídky čeká na zákazníky čerpacích stanic Shell hned dvojnásobný bonus.