Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

LEO Express přináší na železnici koncept leteckých věrnostních programů s:)mileClub

Cestující společnosti LEO Express mohou již od září využívat věrnostního programu s:)mileClub, který byl inspirován programy z letecké dopravy a přináší zajímavé slevy a výhody pro své držitele.

České dráhy posilují před Vánoci dálkové spoje a doporučují cestujícím zajistit si rezervace

V souvislosti s blížícími se vánočními svátky posílí České dráhy dálkové vlaky na nejdůležitějších tratích v republice. Delší soupravy pojedou už o tomto víkendu, kdy se řada cestujících vypraví na předvánoční nákupy, a zejména pak ve druhé polovině příštího týdne, kdy budou lidé odjíždět domů na vánoční svátky.

LEO Express emitoval dluhopisy s výnosem 8,8 %, nabídka dluhopisů pokračuje

LEO Express, soukromý železniční dopravce působící v České republice, pokračuje v nabídce svých dluhopisů. Z právě uzavřené aukce pro úpis na primárním trhu uspokojí objednávky v objemu více než 100 milionů korun. Investoři tak získají výnos 8,78 procenta ročně.

Radim Jančura jel ve čtvrtek jako stevard ve vlaku IC RegioJet

Radim Jančura dělal stevarda ve voze číslo 2 a během cesty se postaral o obsluhu cestujících v úseku Praha – Olomouc hlavní nádraží. Celá akce se uskutečnila ve spolupráci se společností Chello Central Europe a její televizí Spektrum v rámci projektu Spektrum Utajený šéf.

RegioJet posiluje nový trend podnikání na české železnici – přepravu skupin a pronájmy vozů na objednávku skupinových zákazníků

RegioJet v poslední době výrazně posílil v novém trendu podnikání na české železnici – v přepravě skupin na objednávku. Každý týden přepravují vlaky IC RegioJet až tisícovku cestujících, kteří si svou cestu objednali u prodejního týmu RegioJet jako skupina – například firma, sportovní klub, škola či jiná organizace.