Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Wüstenrot prodloužil platnost výhodné nabídky týkající se spořicích účtů

Až do konce června bude platit nabídka týkající se novopečených majitelů spořicích kont. Mohou totiž dosáhnout až na úrok v hodnotě 1,6 % p. a. po celý zbytek roku, a to bez ohledu na sumu vložených financí.

Více než třetina Čechů disponuje úsporami nižšími než deset tisíc korun

Okřídlené úsloví hovoří o tom, že kdo šetří, má za tři. Češi si ale delší dobu již nespoří pro strýčka Příhodu. Dokumentuje to i průzkum agentury NMS Market Research pro Raiffeisen stavební spořitelnu. Většina lidí má totiž úspory jen ve výši několika tisícovek.

Zpětné prodloužení záruky není pro český start-up žádným problémem

V průběhu dubna se dočkal zprovoznění první tuzemský zákaznický portál Zárukomat.cz, jenž zpřístupní spotřebitelům možnost jednání o prodloužené záruce a pojistce pro pestrou paletu produktů. Nabízí se tak možnost sjednat online formou pojistnou ochranu naprosto kdykoliv, a to i zpětně, ještě před tím, než vyprší klasická záruční doba.

Wüstenrot tlačí dolů hypoteční úrokové sazby

Počínaje 11. dubnem Wüstenrot hypoteční banka sníží úroky u hypotečních úvěrů o 0,15 %. Přesně to se týká každé fixace Hypotéky pro vlastní bydlení a Hypotéky Refin v pásmu 80 až 90 procent zástavní hodnoty nemovitosti.

Equa bank zvýhodní úrokové sazby u termínovaných vkladů

Od prvního prosince letošního roku Equa bank opět zvýhodňuje úročení termínovaných vkladů, které jsou vedeny v české měně. Největší progres zaznamenají termínované vklady s úložkou na pětileté období, u nich se bude úročit sazbou 1,2 % ročně. Naposledy k podobnému kroku došlo v září, tehdy se úroková sazba navýšila z 0,7 na 1 % p. a.

Sberbank CZ zlepšuje podmínky u spořicích a termínovaných vkladů

Od prvního prosince 2017 zlepšuje Sberbank podmínky pro spořicí účty a termínované vklady. Například úroky u FÉR spoření Plus v případě aktivního využívání účtu v pásmu mezi 1 a 3 miliony korun se zvyšují o 0,22 %. Termínované vklady s tříletou fixací budou mít úroky vyšší o 0,8 procenta, dvouletá fixace pak znamená zvýhodnění o 0,45 %. Pro […]

Zásnubní prsten jako skvělá investice

Barevné kameny a zásnubní prsteny, to je zejména pro mladší generaci skutečně atraktivní záležitost. Jak uvádí britská analytická firma Kantal Retail, obliba je způsobena i tím, že jde o vybočení ze stereotypů.

Paylab připravil mobilní aplikaci na srovnání platů

Mezinárodní platový portál Paylab, jenž má u nás zástupce v podobě platy.cz, přináší mobilní aplikaci na srovnání platů Paylab Salary Checker. Mobilní aplikace je ke stažení zcela zdarma v Google Play Store.