Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Air Bank nově poskytuje hypotéky i klientům s příjmem ze zahraničí

Práce za hranicemi již není pro získání hypotéky v Air Bank problém. Banka od března rozšiřuje akceptovatelné příjmy u hypoték i o příjem ze zaměstnání v zahraničí. Nově mohou o hypotéku zažádat klienti s příjmem v eurech a se zaměstnáním v Německu, Rakousku nebo na Slovensku.

„Zhruba 5 % zaměstnanců z České republiky pravidelně dojíždí za prací do zahraničí, a proto jsme naši nabídku rozšířili pro klienty, kteří mají příjem v eurech. Speciálně v oblastech sousedících s Německem a Rakouskem jsme vnímali silnější poptávku klientů po akceptaci těchto příjmů,“ říká Marek Richter, vedoucí hypotečních služeb Air Bank.

Sjednání a vedení hypotéky jsou v Air Bank zdarma, stejně jako změna výše a termínu splátky, mimořádné splátky nebo předčasné splacení hypotéky kdykoliv během fixace. Klienti mají možnost využívat také Chytrou rezervu, do které mohou vložit peníze navíc a snížit si tak výši jistiny pro výpočet úroků. Peníze z Chytré rezervy si lze v případě potřeby vzít zase zpět.

Zájemci o hypotéku mohou na webových stránkách využít jednoduchou kalkulačku, na níž si už předem spočítají výši sazby, kterou jim banka může poskytnout. O hypotéku mohou klienti Air Bank zažádat online, a to i v mobilní aplikaci My Air.Čtěte také

marketing S hypotékou je možná dobré si pospíšit ..

marketing Hypotéka na rozestavěnou nemovitost – jak ji získat?

marketing Jak získat hypotéku ve zkušební nebo výpovědní době?

marketing Hypotéky zlevňují čtvrtý měsíc v řadě, zázraky ale nečekejte

marketing Banky podporují zelené bydlení. Jaká jsou specifika udržitelných hypoték?

marketing Hypotéka a pracovní smlouva na dobu určitou? Podmínky se u bank různí

marketing Hypotéky nejen pro vyvolené? Deaktivované DSTI

marketing Jak na odpočet úroků hypotéky z daní 2023