Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Zásnubní prsten jako skvělá investice

Barevné kameny a zásnubní prsteny, to je zejména pro mladší generaci skutečně atraktivní záležitost. Jak uvádí britská analytická firma Kantal Retail, obliba je způsobena i tím, že jde o vybočení ze stereotypů.

Paylab připravil mobilní aplikaci na srovnání platů

Mezinárodní platový portál Paylab, jenž má u nás zástupce v podobě platy.cz, přináší mobilní aplikaci na srovnání platů Paylab Salary Checker. Mobilní aplikace je ke stažení zcela zdarma v Google Play Store.

Informace jak ušetřit za energie podá poradenské centrum E.ON

Mít přehled o trhu s energetikou je poměrně obtížné. Na trhu je pro dodávky elektřiny a plynu několik desítek různých zprostředkovatelů, každý z nich nabízí navíc i nejméně tři produktové řady. Společnost E.ON proto svým klientům nabízí bezplatnou osobní konzultaci. Tu využije každý měsíc na dva tisíce osob, internetové poradenství pak měsíčně navštíví zhruba patnáct tisíc lidí. […]

Téměř 3 lidé z 5ti si myslí na zadní kolečka spořením

Když se řekne spoření, představa každého z nás je jiná a potřeby se různí. Podle studie ‘GfK Spoření‘ si 3 z 5 lidí spoří své peníze, nebo mají alespoň nějakou rezervu. 1 z 5 Čechů si dokonce spoří pravidelně. Průměrná měsíčná naspořená částka se pohybuje okolo 3 115 Kč.

UPC Business nabízí nejlevnější volání z pevné linky na trhu

UPC Business odstartovalo od března novou kampaň „Neplatíme víc“. Živnostníkům a firmám nabídne nejlevnější volání z pevné linky na českém trhu. Volání na pevné i mobilní linky v ČR a EU, resp. ve světě poskytne za 179 Kč, resp. za 199 Kč.

I během dovolené můžete doma ušetřit za energie

Šetřit, šetřit a zase šetřit. Takové je heslo většiny Čechů na letní dovolené. V loňském průzkumu ING Bank odpovědělo 86 % českých turistů, že se snaží na letním pobytu co nejvíce snížit náklady.

Sberbank drží vysoké sazby na spořících účtech již déle než rok

Sberbank v období trvale klesajících úroků u bankovních vkladů drží na svém spořicím účtu již přes rok sazbu 1,63 % – nejvýhodnější na českém trhu. Klienti tuto skutečnost oceňují zrychlujícím se přísunem nových depozit, od začátku roku stoupl jejich objem o 36 %, v září banka otevřela nejvíce nových spořicích účtů za celou svou historii.

Nová půjčka od UniCredit Bank může české domácnosti ušetřit až 30% na měsíční splátce

UniCredit Bank odstartovala tento týden kampaň, kde představuje speciální nabídku v oblasti spotřebitelského financování. Při převedení jedné nebo více půjček do UniCredit Bank mohou klienti výrazně ušetřit na měsíční splátce při zachování stejné doby splatnosti. Navíc jako bonus na ně čeká možnost získat nový smartphone zdarma.

1 z 7123...Poslední »