Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Equa bank zvýhodní úrokové sazby u termínovaných vkladů

Od prvního prosince letošního roku Equa bank opět zvýhodňuje úročení termínovaných vkladů, které jsou vedeny v české měně. Největší progres zaznamenají termínované vklady s úložkou na pětileté období, u nich se bude úročit sazbou 1,2 % ročně. Naposledy k podobnému kroku došlo v září, tehdy se úroková sazba navýšila z 0,7 na 1 % p. a.

Sberbank CZ zlepšuje podmínky u spořicích a termínovaných vkladů

Od prvního prosince 2017 zlepšuje Sberbank podmínky pro spořicí účty a termínované vklady. Například úroky u FÉR spoření Plus v případě aktivního využívání účtu v pásmu mezi 1 a 3 miliony korun se zvyšují o 0,22 %. Termínované vklady s tříletou fixací budou mít úroky vyšší o 0,8 procenta, dvouletá fixace pak znamená zvýhodnění o 0,45 %. Pro […]

Zásnubní prsten jako skvělá investice

Barevné kameny a zásnubní prsteny, to je zejména pro mladší generaci skutečně atraktivní záležitost. Jak uvádí britská analytická firma Kantal Retail, obliba je způsobena i tím, že jde o vybočení ze stereotypů.

Paylab připravil mobilní aplikaci na srovnání platů

Mezinárodní platový portál Paylab, jenž má u nás zástupce v podobě platy.cz, přináší mobilní aplikaci na srovnání platů Paylab Salary Checker. Mobilní aplikace je ke stažení zcela zdarma v Google Play Store.

Informace jak ušetřit za energie podá poradenské centrum E.ON

Mít přehled o trhu s energetikou je poměrně obtížné. Na trhu je pro dodávky elektřiny a plynu několik desítek různých zprostředkovatelů, každý z nich nabízí navíc i nejméně tři produktové řady. Společnost E.ON proto svým klientům nabízí bezplatnou osobní konzultaci. Tu využije každý měsíc na dva tisíce osob, internetové poradenství pak měsíčně navštíví zhruba patnáct tisíc lidí. […]

Téměř 3 lidé z 5ti si myslí na zadní kolečka spořením

Když se řekne spoření, představa každého z nás je jiná a potřeby se různí. Podle studie ‘GfK Spoření‘ si 3 z 5 lidí spoří své peníze, nebo mají alespoň nějakou rezervu. 1 z 5 Čechů si dokonce spoří pravidelně. Průměrná měsíčná naspořená částka se pohybuje okolo 3 115 Kč.

UPC Business nabízí nejlevnější volání z pevné linky na trhu

UPC Business odstartovalo od března novou kampaň „Neplatíme víc“. Živnostníkům a firmám nabídne nejlevnější volání z pevné linky na českém trhu. Volání na pevné i mobilní linky v ČR a EU, resp. ve světě poskytne za 179 Kč, resp. za 199 Kč.

I během dovolené můžete doma ušetřit za energie

Šetřit, šetřit a zase šetřit. Takové je heslo většiny Čechů na letní dovolené. V loňském průzkumu ING Bank odpovědělo 86 % českých turistů, že se snaží na letním pobytu co nejvíce snížit náklady.

1 z 8123...Poslední »