Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

NN rozšířilo kampaň „Život se má žít“, informuje veřejnost o důležitosti vlastního spoření

Společnost NN začala prvního října s podzimní částí své marketingové kampaně „Život se má žít“. Kampaň na televizních obrazovkách bude probíhat ještě po celý listopad, online kampaň se snaží přesvědčit občany o tom, jak je důležité si vlastními silami spořit na důchod. Média a sociální sítě budou tuto kampaň uvádět až do poloviny prosince.

AXA pojišťovna přichází s novou komunikační kampaní

Pojišťovna AXA připravila komunikační kampaň, která potrvá příští dva měsíce, zaměřuje se zejména na povinné ručení a rizikové životní pojištění. Ústředním motivem kampaně jsou vizuály s „personifikovaným“ dodatkem o bonusech pojištění AXA v rámci jednotlivých českých regionů. S kampaní, jež využívá formáty OOH se setkáte jak v ČR, tak i v SR, skončí 30. listopadu 2017.

Allianz přichází s novinkou, srovná nákladovost životní pojistky

Doplněk, který řekne o nabídce pojištění mnohé – a bohužel dosud nemá na tuzemském trhu žádnou tradici. Životní pojištění Allianz ŽIVOT přináší pro nové klienty zajímavou službu, mohou si totiž srovnat počáteční poplatky s tím, co nabízí přímá konkurence této pojišťovny. Co je k tomu potřeba?

Klienti Pojišťovny České spořitelny mohou čekat daňovou úlevu díky životnímu pojištění

Pojišťovna České spořitelny odeslala v lednu klientům potvrzení o tom, že mají zaplacené životní pojištění. Tento dokument se může využít k daňové úlevě, na daních tak mohou v úhrnu ušetřit až 217 milionů korun.

Allianz přináší novou nabídku životního pojištění

Pojišťovna Allianz přichází s dalším vpravdě revolučním produktem, po průlomovém pojištění automobilů se tentokrát zaměřuje pozornost na oblast životního pojištění – s názvem Allianz ŽIVOT. Je tu pro všechny, kteří jsou nekuřáci, netrpí nadváhou, nechtějí smlouvu o desítkách stran, a pokud už by se jim něco přihodilo, chtějí, aby jejich pozůstalí dostali řádné hmotné zabezpečení.

AXA ČR a SR má novinku, pojišťuje pro případ invalidity třetího stupně způsobené civilizační chorobou

Celkový počet invalidních důchodů je rok od roku větší, pojišťovna AXA ČR a SR se odhodlala na stávající poměry reagovat tím, že přichází s novou formou pojištění. Ta se týká invalidity třetího stupně (tedy o 70 procent a více) vzniklé následkem civilizačních chorob InPLUS.

ČSOB Pojišťovna ruší výluku na terorismus

ČSOB Pojišťovna od 1. 12. ruší výluku na terorismus. Změna bude platná nejen pro nové smlouvy životního pojištění, ale i pro ty stávající. Není tedy potřeba kvůli této novince měnit pojištění. Pro stávající klienty bude změna vyhlášena tzv. veřejným příslibem.

Nové produkty NN Životní pojišťovny

NN Životní pojištění přišla s podzimními produktovými novinkami v podobě vylepšení úrazových pojištění a rozšíření pojistného plnění u invalidity či v případě teroristických útoků. Těmito produkty jsou vylepšeny stávající produkty NN Život a NN Smart.

1 z 11123...10...Poslední »