Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Allianz přichází s novinkou, srovná nákladovost životní pojistky

Doplněk, který řekne o nabídce pojištění mnohé – a bohužel dosud nemá na tuzemském trhu žádnou tradici. Životní pojištění Allianz ŽIVOT přináší pro nové klienty zajímavou službu, mohou si totiž srovnat počáteční poplatky s tím, co nabízí přímá konkurence této pojišťovny. Co je k tomu potřeba?

Klienti Pojišťovny České spořitelny mohou čekat daňovou úlevu díky životnímu pojištění

Pojišťovna České spořitelny odeslala v lednu klientům potvrzení o tom, že mají zaplacené životní pojištění. Tento dokument se může využít k daňové úlevě, na daních tak mohou v úhrnu ušetřit až 217 milionů korun.

Allianz přináší novou nabídku životního pojištění

Pojišťovna Allianz přichází s dalším vpravdě revolučním produktem, po průlomovém pojištění automobilů se tentokrát zaměřuje pozornost na oblast životního pojištění – s názvem Allianz ŽIVOT. Je tu pro všechny, kteří jsou nekuřáci, netrpí nadváhou, nechtějí smlouvu o desítkách stran, a pokud už by se jim něco přihodilo, chtějí, aby jejich pozůstalí dostali řádné hmotné zabezpečení.

AXA ČR a SR má novinku, pojišťuje pro případ invalidity třetího stupně způsobené civilizační chorobou

Celkový počet invalidních důchodů je rok od roku větší, pojišťovna AXA ČR a SR se odhodlala na stávající poměry reagovat tím, že přichází s novou formou pojištění. Ta se týká invalidity třetího stupně (tedy o 70 procent a více) vzniklé následkem civilizačních chorob InPLUS.

ČSOB Pojišťovna ruší výluku na terorismus

ČSOB Pojišťovna od 1. 12. ruší výluku na terorismus. Změna bude platná nejen pro nové smlouvy životního pojištění, ale i pro ty stávající. Není tedy potřeba kvůli této novince měnit pojištění. Pro stávající klienty bude změna vyhlášena tzv. veřejným příslibem.

Nové produkty NN Životní pojišťovny

NN Životní pojištění přišla s podzimními produktovými novinkami v podobě vylepšení úrazových pojištění a rozšíření pojistného plnění u invalidity či v případě teroristických útoků. Těmito produkty jsou vylepšeny stávající produkty NN Život a NN Smart.

Nejčastějším impulsem pro uzavření životní pojistky je úraz a hypotéka

Lidé si nejčastěji sjednají životní pojištění poté, co se jim stane úraz, nebo si vezmou hypotéku. Úraz jako hlavní impuls pro uzavření životní pojistky uvádí téměř každý pátý a hypotéku téměř každý šestý pojištěný. Dalšími četnými podněty jsou nástup do prvního zaměstnání, úmrtí či vážná situace v rodině, nebo narození dítěte.

Pojišťovna České spořitelny spustila novou kampaň na FLEXI životní pojištění

Pojišťovna České spořitelny spustila v novém komunikačním konceptu podzimní marketingovou kampaň na FLEXI životní pojištění. Dětský svět, ve kterém jsou rodiče neohroženými hrdiny, přibližuje pomocí perspektivy. Zároveň komunikuje konkrétní produktový benefit – dvojnásobnou výplatu sjednané částky v případě infarktu myokardu.

1 z 11123...10...Poslední »