Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Osobní asistent od ČSOB zařídí skvělou dovolenou nebo získá autogram sportovní hvězdy

Služba ČSOB Premium je zcela komplexní a flexibilní řešení pro klienty, kteří mají navíc plně k dispozici takzvaného osobního asistenta. Ten může vyřídit i koupi lístků do divadla nebo realizovat i romantickou dovolenou u pláže. Asistent je k dispozici nonstop, díky jeho pomoci lze cestovat kamkoliv bez rizika a s nejvyšším možným pohodlím.

Jak jsou na tom banky s mladými klienty?

Podle nedávného výzkumu společnosti GfK nemá čtvrtina studujících ve věku od patnácti do pětadvaceti let sjednán osobní účet (ani jakýkoliv jiný produkt) v některé z českých bank. Studenti z této věkové kategorie nemají nakročeno ani ke sjednání různých finančních produktů, nechtějí se zbytečně zadlužit a potřebné věci pořizují z uspořených financí.

Klíčovým partnerem pro Národní divadlo bude po prázdninách Raiffeisenbank

Od prvního září letošního roku se Raiffeisenbank stane generálním partnerem pro Národní divadlo. V minulosti tato banka uspěla jako partner pro Českou golfovou federaci, nyní se chystá proniknout i do světa kultury a umění.

Česká pošta naváže úzkou spolupráci se skupinou ČSOB

28. června 2017 byla mezi zástupci České pošty a skupiny ČSOB signována smlouva o spolupráci v úseku bankovních a pojišťovacích služeb, která bude mít platnost po dobu deseti let (právní účinnosti nabude až od prvního ledna příštího roku).

Aplikace ČSOB NaNákupy je v provozu už celý rok

Nová aplikace ČSOB, která nese příznačný název NaNákupy, oslavila rok provozu. Aktuálně ji využívá již několik tisícovek spokojených klientů, celkově mobilní peněženku ČSOB aktivovalo více než osmnáct tisíc lidí. Ti uskutečnili takřka 400 tisíc různých platebních transakcí v úhrnné hodnotě více než dvě stě milionů korun.

S Friends 24 se utrácí hlavně za potraviny a dárky, populární je i platba za společný drink

Česká spořitelna i nadále vylepšuje novou aplikaci Friends 24, se kterou lze pomocí smartphonu posílat finance svým přátelům, a to bez ohledu na to, jakou mají banku, není nutné ani znát číslo účtu příjemce platby.

Česká spořitelna připravuje zajímavý program pro děti

Umět zacházet s penězi musí dnes umět i ti nejmenší, důležité je, aby si co nejdříve uvědomily reálnou hodnotu bankovek, které drží v ruce. V nabídce České spořitelny je několik produktů, které mohou rodiče využít pro své děti.

Raiffeisenbank cílí na studenty, připravuje výběry z bankomatů po celém světě zdarma

Mladí lidé rádi cestují, a to nejen za poznáním a zábavou, ale samozřejmě i za prací. Právě proto se začátkem léta startuje i nová nabídka Raiffeisenbank, studentský účet eKonto STUDENT PREMIUM přináší řadu výhod, které moderní mladí lidé určitě ocení. Při založení do 30. června 2017 si navíc studenti připíší bonus ve výši 555 korun.

1 z 34123...1020...Poslední »