Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

CREDITAS od dubna nabízí půlroční termínovaný vklad se sazbou 3,6 % p. a.

Banka CREDITAS od počátku dubna zatraktivňuje produkty v oblasti spoření. Nabídku rozšiřuje o termínovaný vklad s dobou uložení na šest měsíců a garantovanou úrokovou sazbou 3,6 % p. a. Výše vkladu není shora omezena.

„Současnou situaci klienti vnímají jako velmi proměnlivou, proto se část z nich přiklání k produktům, kde jsou peníze vázány na kratší dobu. Doteď jsme měli nejkratší termínovaný vklad na rok, nyní jsme přidali půlroční a očekáváme, že o něj bude zájem,“ vysvětluje Ivana Pícková, členka představenstva Banky CREDITAS zodpovědná za retailové produkty.

Sazba 3,6 % ročně patří mezi nejatraktivnější na českém bankovním trhu. Kromě půlročního termínovaného vkladu na ni lze u CREDITAS dosáhnout také u nových úložek na spořicí účet do limitu 350 tisíc korun.

Banka CREDITAS od dubna nabízí termínované vklady v době trvání šest měsíců, rok, tři roky, pět let a deset let. V nabídce je také spořicí účet, kde je vyšší sazba na část vkladu do 350 tisíc korun a nižší pro část vkladu nad tento limit. Dalším zajímavým produktem je spořicí vklad, což je spořicí účet s jednoměsíční výpovědní dobou.Čtěte také

marketing Klienti ČSOB od nynějška smí prohlížet ve Smartbankingu i účet v jiné české bance

marketing Fio banka se chystá na poplatky – někdy je přímo ruší, jindy zlevňuje

marketing Raiffeisenbank nabízí účet s úrokem 3%

marketing Revolut obdržel evropskou bankovní licenci, má ambice stát se výhradní aplikací v ohledu spravování osobních financí

marketing Slavia pojišťovna uzavřela klíčové partnerství

marketing Richee přináší od prosince nejzajímavější sazbu mezi běžnými účty

marketing Wüstenrot vylepšuje úrokovou sazbu na spořicím účtu s garancí až do konce příštího roku

marketing Běžný účet od CREDITAS úročí 1,5 % a základní služby nabízí zdarma