Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

mBank dává zelenou konsolidaci a refinancování půjček

Digitální mBank přinese další reklamní spoty s „trapnokouzelníkem“ Richardem Nedvědem. Nyní půjde o téma refinancování a konsolidace úvěrů, v reklamní kampani se budou nastiňovat výhody spojené s převáděním a slučováním půjček do jedné. Půjde hlavně o to, kolik vlastně mohou klienti mBank v průměru ušetřit…

Díky chytrému platebnímu terminálu budou mít neziskové organizace jednodušší správu veřejných sbírek

Kasička a uvnitř hotovost, to už nemusí jít ruku v ruce s veřejnou sbírkou na dobročinné účely. ČSOB se svými partnery připravila chytré mobilní platební terminály obsahující dárcovskou aplikaci, která umožní přispět na dobrou věc i bezhotovostní cestou. Platební řešení pro neziskové organizace pomáhají ČSOB projektovat firmy Bellpro a Globit.

První česká burza nemovitostí spuštěna, jejím autorem je společnost Rentiero

Společnost Rentiero připravila pro tuzemský trh s nemovitostmi zajímavou novinku, díky níž bude umožněno zájemcům investovat do tohoto atraktivního odvětví. Možnost koupit si podíl v nemovitosti už za jedinou tisícikorunu a následně vklad zhodnocovat díky pronájmu a růstu hodnoty nemovitosti.

ČSOB připravila novou komunikační kampaň, ve které se představí manželský pár Jindra a Jindra

Z dílny ČSOB nově přichází komunikační koncept, který staví na netradičních prožitcích hlavních hrdinů, kterými jsou manželé Jindra a Jindra. V ústředních rolích konceptu z produkce agentury J. Walter Thompson se představí herci Marek Taclík a Marie Doležalová.

Důchodci a daňové přiznání: podrobný přehled všech náležitostí a povinností

Českých důchodců bude brzy dva a půl milionu. Někteří z nich si přivydělávají, ať už jako zaměstnanci nebo živnostníci. I když jsou to penzisté, stále se na ně může vztahovat povinnost platit daně. Kdy a za jakých podmínek musí senioři podávat daňové přiznání?

Senioři vydají třetinu penze na bydlení, pomocnou ruku nabízí státní příspěvek

Bytová otázka je pro mnoho českých seniorů hodně obtížná. Zvláště ti, kteří žijí sami, jen těžko ufinancují velké byty. Celkové náklady na bydlení u starších lidí mohou ukrojit až třetinu čistého důchodu. Malé a levné byty ale nejsou k mání. Určitou úlevu pak poskytne státní příspěvek na bydlení. Komu je vlastně určen a jak si o […]

Minimální mzda se letos zvyšuje, tentokrát to bude o dvanáct stokorun

Od prvního ledna 2018 se minimální mzda navyšuje na 12 200 Kč, rozhodnutí o tomto kroku přijala vláda už v srpnu minulého roku. Nejnižší hodinová sazba hrubé minimální mzdy se tak navýší z původních 66 Kč na 73,20 Kč.

V únoru 2018 vstupuje v platnost takzvaná otcovská dovolená

Díky novelizaci zákona o nemocenském pojištění vzniká nová (tzv. otcovská) dávka, litera zákona nabyde právní moci s prvním únorem příštího roku. Otcové proto budou moci využít po narození dítěte týden dovolené navíc. Žádost o tuto dávku lze podávat až od prvního dne platnosti zákona.

1 z 14123...10...Poslední »