Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Nezajištěné předměty ve střešním boxu můžou dopadnout špatně

Sezona je pro lyžaře v plném proudu a mnoho lidí vozí věci na sjezdovku na střeše automobilu ve speciálním boxu. Nejde však o klasický prostor pro zavazadla, což si mnoho řidičů bohužel zcela neuvědomuje. Jak ukázal crash test Allianz centra pro technologie (AZT), může se takový box stát dosti nebezpečným předmětem. A stačí k tomu […]

Operativní leasing hledá cestu k soukromým osobám nesnadno

Financování vozu operativním leasingem nebývá v ČR první možností, která zákazníka napadne při nákupu nového vozu. Z výzkumného projektu agentury Ipsos, realizovaného koncem roku 2015, vyplynulo, že pouze 30 % prodejců nabídlo spontánně operativní leasing. Přitom operativní leasing naopak může být vhodnou možností pro mnoho lidí.

Nabídka úvěru od ČSOB s úrokem 3,6 %

Věk osobních aut se v Česku od roku 1995 příliš nezměnil. V roce 2014 bylo průměrné stáří 14 a půl roku. Podíl obměny u nás v roce 2014 dosáhl 4 %. Za ideální se považuje hodnota kolem 8 %. Takových čísel v Evropě dosahují pouze Belgie a Dánsko. Česko je v tomto směru třinácté.

Až třetina řidičů nepřezouvá zpět na letní pneumatiky

Posledním březnovým dnem končí pro motoristy povinnost mít na voze namontovány zimní pneumatiky. Mnoho řidičů však nepřezouvá v domnění, že tak ušetří finanční prostředky za nákup letních pneumatik. Zimní pneumatika se však pro provoz v letních měsících nehodí.

Auto mu sebral exekutor přestože nic nedlužil

Jak je to možné? Jednoduše. Dlužníci se často pokoušejí prodat auta i ve chvíli, kdy už je na ně vedena exekuce. Jenže v tu chvíli už mají tzv. generální inhibitorium, což znamená, že mají zákaz nakládat se svým majetkem. Pokud si od nich auto koupíte, máte problém. Exekutor ho obvykle najde a bez náhrady vám […]

ŠKODA rozšiřuje nabídku úspěšného leasingového programu ‚ŠKODA Bez starostí’

ŠKODA rozšiřuje nabídku operativního leasingového programu pro privátní zákazníky o další modely. Průkopnický program ‚ŠKODA Bez starostí ’ nabízí inovativní výhody jako pevné měsíční splátky bez akontace, pojištění zákonné odpovědnosti a havarijní pojištění, případně také všechny předepsané servisní úkony a údržbu vozu.

ARVAL CZ rozšiřuje benefity pro své klienty díky spolupráci s Modrým Andělem

Společnost ARVAL CZ nově rozšiřuje výhody v rámci služby ARVALclub o zvýhodněnou cenu taxi a odvozu vozu Modrým Andělem. Mimo tento benefit nabízí klub zajímavé slevy například v autoservisech či pneuservisech.

Dvojitý bonus od firem Shell a Lidl platí do 15. září

Češi mají rádi chytré nákupy, ačkoli se jejich preference postupně mění, obliba výhodných akcí přetrvává. V rámci aktuální nabídky čeká na zákazníky čerpacích stanic Shell hned dvojnásobný bonus.