Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Léto nemusí být drahé

(-pr-) Ani před rodinnou dovolenou není dobré zapomenout hlídat rodinný rozpočet. Jednou z cest, jak se dá poměrně značně ušetřit, je využívat akční slevy. A to se týká nejen nákupu běžných potravin, nápojů a drogerie, ale i při výběru sezónního zboží.

Klienti MONETA Money Bank mohou nakoupit u partnerů bene+ s 15% slevou

MONETA Money Bank nabídne svým klientům speciální vánoční odměnu u vybraných partnerů bene+. Od pátku 18. do neděle 20. listopadu tak získají 15% zvýhodnění na nákup veškerého zboží a služeb ve více než 1000 prodejnách partnerů věrnostního programu bene+.

Síť čerpacích stanic MOL a Agip připravila pro řidiče zajímavou nabídku

Zákazníci registrovaní v programu MasterCard Priceless Specials získají až do konce roku 5 % zpět ze svého prosincového nákupu. Tato výjimečná vánoční nabídka se týká nejen nákupu pohonných hmot, ale i veškerého podstatního sortimentu v obchodě.

Pepa.cz nově nabízí dovolené za výrazně nižší ceny

Dvojka na trhu slevových serverů Pepa.cz pro letošní sezonu výrazně mění přístup k prodeji letních dovolených. Zákazníkům nově nabídne portfolio zájezdů, které bude přímo konkurovat cestovním agenturám a kancelářím, mnohdy však s cenou levnější, než jsou jejich last-minute nabídky.

Na čem může podnikatel ušetřit a jaké služby k tomu využít?

Každý podnikatel se snaží snížit vlastní náklady, to je dnes základem úspěchu v každém oboru podnikání. V případě věcí nezbytně nutných k podnikání je to samozřejmě o to věší výzva, ale i zde existuje řada možností, jak výrazně ušetřit.

Co je třeba vědět před založením společnosti

Řešíte otázky týkající se vzniku společnosti? Přečtěte si tento článek, v němž vám poradíme, jak se založením, s výběrem sídla i s tím, jak ušetřit na jedné z hlavní činnosti každé firmy.

ISIC AWARDS – nejoblíbenější slevy studentů znají své vítěze

Společnost GTS ALIVE, oficiální vydavatel studentských průkazů ISIC pro Českou republiku, vyhlásila výsledky ankety ISIC AWARDS 2014. Ta mapuje nejen zájem studentů o slevy ve třech kategoriích – nejoblíbenější poskytovatel slev, SKI areál a festival. Zároveň ale zjišťuje potřeby a přání studentů, které společnost využívá pro rozvoj produktu a sítě poskytovatelů slev.

Druhý svátek vánoční odstartoval slevy zboží až 75 procent

Tradiční povánoční slevy v obchodech Tesco začínají 26. prosince, zákazníci tak mají možnost využít nabídky zvýhodněných cen u nejrůznějšího sortimentu. Nejvyšší slevy, až sedmdesát pět procent, se týkají sortimentu hraček a domácích potřeb, za poloviční ceny ale mohou zákazníci nakupovat také kosmetiku a například oblečení.