Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Léto nemusí být drahé

(-pr-) Ani před rodinnou dovolenou není dobré zapomenout hlídat rodinný rozpočet. Jednou z cest, jak se dá poměrně značně ušetřit, je využívat akční slevy. A to se týká nejen nákupu běžných potravin, nápojů a drogerie, ale i při výběru sezónního zboží.

Například v aktuálním letáku LIDL se můžete připravit na cestu k moři, protože právě běží Italský týden. Dostanete tak třeba Prosecco z loňské úrody za 79,90 Kč, pasírovaná rajčata (čistá nebo s bazalkou) na přípravu domácí pizzy či těstovin za 19,90 Kč a také skvělý sýr se smetanou Mascarpone, které je tolik důležité pro italské dezerty, a to kilogram za pouhých 59,90 Kč. Vybrat si můžete také některou z vynikajících italských zmrzlin (od 29,90 Kč) nebo pizz (54,90 Kč). Rychlou večeři připravíte z předpečených lilků s rajčatovou omáčkou a sýrem (69,90 Kč), kuřecích nugetek se sušenými rajčaty, či Calzone (obojí za 59,90 Kč). Vybrat si můžete i hotové těstoviny, gnocchi či mořské plody, vše v různých variantách italské kuchyně (od 49,90 Kč).

Milovníci kvalitních uzenin jistě sáhnou po některém z druhů italské sušené šunky prosciutto (100 g od 29,90 Kč), mortadely (49,90 Kč) a dalších italských salámů. Zakusovat k nim budou moci čerstvě pečené olivové tyčinky nebo ciabattu a skvělé sýry, jako je mozzarella, parmezán, ricotta či gorgonzola (od 16,90 Kč). Nechybí ani dezerty, včetně tiramisu a pana cotta, a to od 39,90 Kč. Italský týden přináší na český stůl i skvělé předkrmy, nakládanou zeleninu, polévky v konzervě, koření, oleje, omáčky a samozřejmě velké množství těstovin. Už se vidíte někde v tratorii na břehu moře? Tak si připijte třeba vychlazeným Martini, nebo italským vínem a těšte se na dovolenou.

Na tu se můžete připravit i výběrem letního oblečení za vynikající ceny, dostanete například maxi šaty za pouhých 349 Kč, trička za 149 Kč, nebo šortky za 199 Kč. V akční nabídce je také spodní prádlo a krátké ponožky v pastelových barvách a cenách od 129 Kč. V Lidlu si můžete koupit také skořepinové nebo látkové kufry, batohy, cestovní váhu či polštářek a sportovní oblečení. Na cesty se bude hodit také USB nabíječka za 99,90 Kč, či power banka za 499 Kč.

Než se vydáte na cestu, nezapomeňte si uzavřít cestovní pojištění, protože nejen dobré jídlo a pití a sluníčko, ale také sportování a pobyt venku patří k létu. A pojištění se tak určitě vyplatí.Čtěte také

marketing Při založení U konta od UniCredit Bank je možné získat bonus, tisícikoruna na nákup v Albertu

marketing Nový produkt společnosti E.ON Komplet plyn přináší výhodnější ceníky, ale také pravidelnou revizi plynového kotle

marketing Zákazníci E.ON mohou ušetřit až 19 % z ceny elektřiny i plynu

marketing Jak na Vánoce poradí Albert

marketing Aktuální ceny na trzích říkají „topte uhlím či zemním plynem“ vyplatí se to ale z dlouhodobého hlediska?

marketing SAZKAmobil uvádí zvýhodněnou Letní SIM kartu za 75 Kč

marketing S Půjčkou ProBydlení od Wüstenrot lze získat slevu na nový kotel

marketing Více než 40 000 českých domácností chce změnit dodavatele energií v hromadné aukci