Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

SAZKAmobil uvádí zvýhodněnou Letní SIM kartu za 75 Kč

Společnost SAZKAmobil připravila pro letošní léto speciální nabídku zvýhodněné SIM karty. Stojí pouze 75 Kč a zahrnuje kredit 150 Kč a 200 MB dat. Běžná cena této SIM karty je 150 Kč. Šťastná SIM karta od SAZKAmobilu má nejlepší základní sazbu za volání na trhu předplacených karet, a to 2 Kč za minutu volání do všech sítí.

Kredit 150 Kč je tak možné využít na 75 minut hovoru. Při zvýhodněné ceně karty 75 Kč stojí 1 minuta hovoru pouze 1 Kč. Uvedené ceny si může zákazník dále zlevnit využitím kreditu na zakoupení balíčků podle svých potřeb.

„Letní SIM kartu ocení například všichni rodiče, kteří chtějí zůstat se svými dětmi v kontaktu i během prázdnin, kdy děti odjíždějí na tábor, sportovní kemp nebo třeba k babičce. Mají tak jistotu, že spolu mohou kdykoliv komunikovat a nezatíží to jejich rodinný rozpočet,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

Zákazníci si mohou Letní SIM kartu koupit prostřednictvím E-shopu nebo Zákaznické linky SAZKAmobilu v termínu od 13.6.2016 do 31.7.2016.Čtěte také

marketing Sleva na paliva u OMV až do konce února: Členové věrnostního klubu mají každý litr paliva levnější až o 3 Kč

marketing Léto nemusí být drahé

marketing Při založení U konta od UniCredit Bank je možné získat bonus, tisícikoruna na nákup v Albertu

marketing Nový produkt společnosti E.ON Komplet plyn přináší výhodnější ceníky, ale také pravidelnou revizi plynového kotle

marketing Zákazníci E.ON mohou ušetřit až 19 % z ceny elektřiny i plynu

marketing Jak na Vánoce poradí Albert

marketing Aktuální ceny na trzích říkají „topte uhlím či zemním plynem“ vyplatí se to ale z dlouhodobého hlediska?

marketing S Půjčkou ProBydlení od Wüstenrot lze získat slevu na nový kotel