Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Služba E.ON Bonus přináší výhodnější dovolenou doma i v zahraničí

Společnost E.ON má pro své věrné zákazníky připraven bohatý program plný různých benefitů (E.ON Bonus). Ten například zahrnuje nabídky služeb od partnerů či zákazníků firmy a přináší je dalším klientům za výrazně zajímavějších podmínek.

Zájem o věrnostní program iBOD roste

Program zákaznických výhod iBOD, který je lídrem podobných programů v Česku, přivítal svého půlmilióntého člena. O jeho atraktivitě svědčí i rychlost růstu členské základny.

Součástí bonusového programu zákaznických výhod iBOD je i OMV

Největší český bonusový program iBOD a přední síť čerpacích stanic OMV zahajují spolupráci. Společnost OMV totiž vstoupila do oblíbeného a zákazníky vyhledávaného programu iBOD, kde nyní zákazník získá za každý 1 litr pohonných hmot 1 ibod. Získané ibody je možné uplatit i v sítích čerpacích stanic OMV.

Nový věrnostní program V-Klub

Druhý největší český slevový server Vykupto.cz spouští věrnostní program V-Klub. Dominovat mu bude především virtuální měna „Véčka“ provázaná s bohatým Katalogem odměn a zákaznickými statusy.

Portmonka – klubové karty v mobilu

Už žádné hledání klubových či zákaznických karet při placení! Společnost Retail Info uvedla před Vánoci na trh novou aplikaci, která nakupování zpříjemňuje a zároveň šetří místo v peněžence.

Průzkum společnosti Henkel odhalil nákupní zvyklosti českých zákazníků

Úzký vztah se zákazníky a umění porozumět jim je zvlášť v dnešní složité ekonomické době klíčovou otázkou pro obchodníky i výrobce. Společnost Henkel s cílem definovat nákupní zvyklosti spotřebitelů uskutečnila detailní průzkum.

Europ Assistance se stala partnerem GE Money Bank v rámci věrnostního programu gold bene+

Klienti, jejichž karty jsou zařazeny do tohoto věrnostního programu, jsou bankou odměňováni za platby kartou. Výhody programu mohou využívat majitelé kreditních karet MoneyCard Gold a klienti, vlastnící debetní kartu vydanou k běžnému účtu Genius Gold.

Když chceme ušetřit můžeme i tratit

Češi patří z hlediska šetřivosti a spořivosti k evropské špičce, konkurovat jim snad mohou jen němečtí sousedé. Často se však ve snaze ušetřit za každou cenu dopouští přehmatů, v jejichž důsledku nakonec dosáhnou pravého opaku.