Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Jediným kliknutím nakoupíte a zároveň pomůžete

V České Republice se denně uskuteční více než 85 000 nákupů přes internet. Ročně tak Češi utratí v e-shopech neuvěřitelných 65 miliard korun. Ve světě jsou to mnohonásobně vyšší čísla a tam již před několika lety přišli na to, jak ty peníze využít na dobrou věc.

Svůj vlastní elektronický obchod může mít téměř každý

Často se můžeme setkat s názorem, že podnikat na internetu můžou pouze ti, kteří umí programovat a internetu dobře rozumí. Technologie však stále postupují dopředu a mít vlastní e-shop již může i ten, kdo si tolik s počítači nerozumí.

Při platbě MasterCard Mobile na eShopu Českých drah dostanete 3% slevu na vybrané jízdenky

Společnost MasterCard, jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách, spustila na začátku letošního roku přelomové placení kartami přes mobilní aplikaci MasterCard Mobile. Aplikací je možné platit v obchodech a především na internetu.

Dobírku porazí až vyšší garance e-shopů za práva nakupujících

Nejnovější průzkum online nakupování provedený na uživatelích Aukra ukazuje, za jakých podmínek se nakupující nebojí platit za zboží předem. Pro téměř 70 % z nich jsou rozhodující dobrá osobní zkušenost s internetovým obchodem a garantovaná ochrana práv nakupujících.