Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Sberbank CZ přináší atraktivnější pojistku na splácení hypotečního úvěru

Pro své klienty připravila Sberbank CZ v kooperaci s BNP Paribas Cardif Pojišťovnou atraktivní novinku, která se týká pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr. Možné krytí u pojistných rizik je mnohem vyšší, vstupní podmínky jsou zjednodušeny a výluka z pojištění je snížena, vše tedy hraje do karet klienta.

Klienti Allianz budou mít k dispozici i pojistnou ochranu proti řádění vandalů

Během takzvaných dušiček policisté často ve větších obcích drží hlídku na místním hřbitově, vandalové si totiž toto období roku vybírají zcela záměrně. Pro lidi, kteří si jdou připomenout své zesnulé členy rodiny, pak znamená poškození náhrobku velkou psychickou ránu.

Živly způsobují největší škody na majetku

Podle výzkumů České asociace pojišťoven evidují pojišťovny za první pololetí škody na majetku přes 4 miliardy korun. A to důsledkem působení živlů, jak potvrzuje Allianz. Narostl počet nahlášených pojistných událostí způsobených vodou a větrem.

Bouřka, blesk nebo velká voda – jak postupovat, když dojde k hmotné škodě?

Letní počasí je sice většinou příjemné, patří k němu ale i prudké bouřky, krupobití nebo i záplavy. Právě zaplavený sklep nebo poničená okna jsou nejčastějšími případy poškození našich obydlí, škoda se může vyšplhat i do desítek tisíc korun (při povodních může jít v určitých případech i o statisíce). Jak v podobných případech postupovat?

ERGO přidává k cestovnímu pojištění bezplatnou pojistku pro domácnost

Co bude s bytem, když odjedu na dovolenou? Ničím podobným se už nemusí zabývat klienti ERGO pojišťovny, která připravila společně se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR nové cestovní pojištění. To poskytuje, zcela automaticky a bezplatně, i pojištění domácnosti celkem až na třítýdenní období.

Jarní hrozby pro rodinnou kasu nejsou vždy jen živelné pohromy

Na jaro se všichni těší, ale na druhou stranu – tohle roční období s sebou nese i mnohá rizika pro domácnost. Silné přívalové deště, vytopené sklepy, elektrospotřebiče zlikvidované bleskem. A samozřejmě i krádeže, protože mnoho lidí vyrazí někam mimo domov. Jak se před takovými riziky chránit?

Kooperativa přichází s novinkou, která ošetřuje kybernetická rizika

Pojištění domácností a nemovitostí od pojišťovny Kooperativa doznalo od května 2017 značných změn. Klienti si zde mohou vybrat z pestré nabídky asistenčních služeb, stejně jako z rizik, která mohou pokrýt.

Allianz nevyžaduje roční frekvenci plateb pojistného

Protože jde o zvyk, lidé nejčastěji platí pojištění auta, domácnosti nebo čehokoliv jiného vždy jednou ročně. Navzdory tomu, jiné poplatky, spojené s naším každodenním životem, se platí zcela běžně měsíčně. Se stejnou frekvencí pak chodí i mzda od zaměstnavatele nebo se platí zdravotní pojištění. Allianz pojišťovna proto s měsíční platbou nemá žádný problém, pojistné si lze rozdělit […]

1 z 5123...Poslední »