Rubriky


Náš tip

Newsletter

Přihlaste se k odběru zde.
 

Česká spořitelna financuje větrné elektrárny

Téměř půl miliardy korun půjčila Česká spořitelna na financování třetí největší větrné elektrárny v Česku – větrného parku v Horních Loděnicích. Spořitelna poskytla desetiletý úvěr v hodnotě 497,8 milionů korun fondu soukromého kapitálu EnerCap Power Fund, který se zaměřuje na financování projektů obnovitelných zdrojů a energetických úspor ve střední a východní Evropě.

Na čem může podnikatel ušetřit a jaké služby k tomu využít?

Každý podnikatel se snaží snížit vlastní náklady, to je dnes základem úspěchu v každém oboru podnikání. V případě věcí nezbytně nutných k podnikání je to samozřejmě o to věší výzva, ale i zde existuje řada možností, jak výrazně ušetřit.

Sedm tipů, jak financovat podnikání

Ženy podnikatelky často řeší dilema, jak skloubit roli profesionálky, manželky a matky. I proto tvoří stále menšinu. Díky odlišnému přístupu a jinému myšlení jsou pro podnikatelskou sféru nezbytné. Často mají lepší nápady než muži. V dnešní době ovšem už nestačí mít jen dobrý nápad, chce to i reálný finanční plán a dostatek zdrojů pro rozvoj […]

Nová kampaň zaměřená na malé a střední podniky od UniCredit Bank

UniCredit Bank představí od září velkou kampaň směřovanou na segment malých a středních firem. Zájem o úvěry v klíčovém segmentu malých a středních podniků mezi klienty UniCredit Bank již druhým rokem rostou dvouciferným tempem.

Jako první banka na českém trhu nabízí Česká spořitelna korporátním klientům speciální aplikaci pro mobilní bankovnictví

Česká spořitelna přichází jako první banka na českém trhu se speciální mobilní aplikací BUSINESS 24 Mobilní banka pro korporátní klienty, jejímž prostřednictvím mohou pohodlně a jednoduše spravovat svůj účet.

Citfin prichází s novými forwardy

Společnost Citfin – Finanční trhy, a.s., jeden z největších nebankovních obchodníků s devizami v ČR, do své nabídky produktů a služeb nově zařadila další tři varianty forwardů, které rozšiřují možnosti zafixování směnného kurzu na budoucí období.

Česká spořitelna umožní začínajícím SME získat úvěr k realizaci inovativních projektů

Umožnit začínajícím malým a středním podnikům získat úvěr k realizaci inovativních projektů. Takový je cíl projektu, kterým chce Česká spořitelna ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) a Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou (ČMZRB) podpořit podnikatelskou aktivitu v Česku.

ČSOB od března nabídne zvýhodněné firemní úvěry s příspěvkem od EIB

Ve spolupráci s Evropskou investiční bankou (EIB) připravila ČSOB zvýhodněný úvěr EU SMART CREDIT, který podpoří projekty financováním až do částky 350 milionů Kč. Splatnost úvěru se pohybuje od 2 do 6 let.

1 z 7123...Poslední »